Şuhut Anayurt Gazetesi

Afyonlu Bakan görevine başladı

Afyonlu Bakan görevine başladı
173 views
07 Haziran 2023 - 19:34

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, görevi törenle Derya Yanık’tan devraldı. Mahinur Özdemir Göktaş görevi aldığını şu sözlerle duyurdu, “Türkiye Yüzyılında bireyin, ailenin ve toplumsal değerlerimizin korunması, güçlendirilmesi ve geliştirilmesine; milletimizin her bir ferdine ulaşmak ve etkin sosyal hizmet sunumuyla ülkemizin sosyal kalkınmasında öncü kurum olmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, görevine başladı. Bugün devir teslim töreni yapıldı. Göktaş, görevi Derya Yanık’tan devraldı.
Mahinur Özdemir, Derya Yanık’a verdiği emekler için teşekkür ederek görevi devraldığını sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:
“Sayın Derya Yanık Bakanımızın milletimize bugüne kadar büyük bir özveriyle yaptığı çalışmalar ve verdikleri emekler için çok teşekkür ediyor, Milletvekili olarak TBMM’de yürüteceği faaliyetler için üstün başarılar diliyorum.
Türkiye Yüzyılında bireyin, ailenin ve toplumsal değerlerimizin korunması, güçlendirilmesi ve geliştirilmesine; milletimizin her bir ferdine ulaşmak ve etkin sosyal hizmet sunumuyla ülkemizin sosyal kalkınmasında öncü kurum olmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.