“Mücadele azmiyle milletimizin takdirini kazanmıştır”

“Mücadele azmiyle milletimizin takdirini kazanmıştır”

Geçtiğimiz hafta sonu tedavi gördüğü hastanede vefat eden Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan ile ilgili mesaj yayınla Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Kişiliği, bilgi birikimi, tecrübesi, ilkeleri ve mücadele azmi ile halkımızın sevgisini ve takdirini kazanmış olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan hayatı boyunca üstlendiği tüm görevlerde millete hizmet etmeyi her şeyin üzerinde tutmuştur” dedi.

Erbakan’ın vefatının tüm yurtta üzüntü yarattığını dile getiren Başkan Bozkurt, mesajının devamında “Türk siyasetinin en önemli simalarından, ilim adamı, Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından dolayı derin bir üzüntü içerisindeyiz. Ömrü boyunca milletimizin ve devletimizin kalkınması, bu kalkınma hamlesinin milli ve manevi değerlerimizle birleştirerek hedefine varmasını siyasetinin ve hayatının gayesi olarak gören Prof. Dr. Sayın Necmettin Erbakan hocamızın vefatı milletimizi derinden üzmüş ve siyasi fikri hayatımız açısından büyük bir kayıp olmuştur. Bu duygu ve düşünceler içinde, başta ailesi olmak üzere, Saadet Partisi camiasına ve aziz milletimize başsağlığı dileklerimizi iletiyor, şahsım adına merhuma Allah’tan rahmet diliyor, sonsuz mekânının cennet olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yapılan Aramalar:

  • şuhut belediyesi (170)
Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz