2 projemiz hibe kazandı

Geçtiğimiz aylarda Çevre ve Su Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun talimatı ile oluşturulan EUROSYNNADA Proje Koordinasyon Merkezi tarafından yönlendirilen 2 proje hibe almaya hak kazandı.

Afyonkarahisar Kırsal Kalkınma Yatırım ve Destekleme Projelerinin 6.Etap Ekonomik Yatırım Projelerinin değerlendirilmesi sonucu hibe almaya hak kazanan 13 proje arasına ilçemizden 2 proje girerek toplamda 750 bin Türk Lirası hibe almaya hak kazanmıştır. 13 Proje arasına giren projelerden S.S Balçıkhisar Sulama Kooperatifi Yağmurlama Sulama Tesisi inşaatı projesiyle 450.000 TL hibe almaya hak kazanırken SASEL İnşaat’ın hazırladığı Şuhut patatesine kalibrasyon yapılması, paketlenmesi ve depolanması ile değer kazandırma amacı güden projede 300 bin Türk Lirası hibe almaya hak kazandı. Hibe kazanan SASEL İnşaat’ın projeyi Şuhut Organize Sanayi Bölgesi’nde hayata geçirecek.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz