Çalışmalara hız vereceğiz

“Çalışmalara hız vereceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Şuhut İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen güç ve inanç birliği toplantısında konuşan MHP Şuhut İlçe Başkanı Hilmi Erbaş, 12 Haziran’da yapılacak Milletvekili seçimleri için çalışmaların hızlanacağını kaydetti.

 

MHP Şuhut İlçe Başkanlığı’nda geçtiğimiz Cumartesi günü çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşen “Güç ve İnanç Birliği” toplantısında konuşan Başkan Erbaş, “Seçim hazırlıkları çerçevesinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara geldiği takdirde yapacağı çalışmaları gerekirse her vatandaşımıza ayrı ayrı anlatacak ve halkımızı aydınlatacağız” dedi.

“ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ MİLLETİMİZE ANLATACAĞIZ”

Şuhut’un MHP’nin iktidar ortağı olduğu dönemde büyük hizmetler aldığını sözlerine ilave eden Başkan Erbaş, “Şu çok iyi bilinmelidir ki bizler Şuhut’a hizmet kimden gelirse gelsin hak ettiği takdiri gösteririz. Ancak bugün ilçemizin hak ettiği hizmet ve yatırımlardan yeterince faydalandığını söyleyemeyiz. O nedenledir ki Şuhut MHP’den her zaman memnundu ve bu memnuniyetini 12 Haziran’da sandıkta gösterecektir. MHP Şuhut İlçe Teşkilatı olarak önümüzdeki seçim sürecini iyi değerlendireceğiz ve Milliyetçi Hareket’in adaletsizliği ve eşitsizliği durduracak çözüm önerilerini milletimize anlatacağız” dedi. Başkan Erbaş konuşmasının ardından yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partililerinin fikir ve önerilerini dinledi. Basına açık olarak gerçekleştirilen toplantı sonrası bu tür toplantıların artarak devam etmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz