Dr. İlhan Yılın Doktoru seçildi

Dr. İlhan Yılın Doktoru seçildi

Yürürlükte olan Aile Hekimliği uygulaması kapsamında Balçıkhisar Kasabası Aile Hekimliği’ni yürüten Dr. Bora İlhan, Sağlık Bakanlığı tarafından yılın doktoru seçildi.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Bora İlhan, Balçıkhisar’da aile hekimliğinin kısa sürede hizmete girmesindeki katkıları ve aile hekimliği sisteminin uygulanmasında sağlanan başarı nedeniyle, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, yılın doktoru adayı olarak Sağlık Bakanlığına bildirilmişti. Sağlık Bakanlığı’da İl Sağlık Müdürlüğünce Yılın Doktoru Adayı belirlenen Dr. İlhan’ı Yılın Doktoru seçerek ödüllendirdi.

“GÖREVİMİZİ ÖZVERİYLE YAPIYORUZ”

Konu ile ilgili konuşan Dr. Bora İlhan ise Yılın Doktoru seçilmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Böyle bir ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum. Balçıkhisar Kasabası ile Kayabelen, Güneytepe ve İlyaslı köylerinde bulunan hastalarımıza müdahale ve gerektiğinde bu hastalarımızın hastanelere nakillerini yapıyoruz. Tüm zorluklara rağmen yardımcı sağlık personelimizle birlikte, en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Görevimizi özveriyle yapıyoruz. yılın doktoru ödülünü almam gurur verici, teşvik edici. Temeli sağlam atmaya çalıştık ki bizden sonraki meslektaşlarımız sıkıntı yaşamasın” şeklinde konuştu. Dr. İlhan’a ödülü 14 Mart Tıp Bayramı törenlerinde verilecek

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz