Halkın sağlığı her şeyin üstünde tutulmalı

“Halkın sağlığı her şeyin üstünde tutulmalı”

Şuhut Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altan, geçtiğimiz hafta gazetemizin gündeme getirdiği ilçemiz çarşı merkezindeki baz istasyonu haberine destek verdi. Halkın sağlığının her şeyin üzerinde tutulması gerektiğini vurgulayan Başkan Altan yetkilileri harekete geçmeye çağırdı.

Son dönemde ilimizde de halkın protestolu tepkisine neden olan Baz İstasyonlarının sayısının artması tepki çekiyor. Konu ile ilgili gazetemize teşekkür eden Şuhut Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altan, “İlçemiz PTT Merkez Şube Müdürlüğü’nün bulunduğu binanın üst katında bulunan Baz İstasyonu, yerleşim merkezinden uzaklaştırılmalıdır. Bu konuda ilçe esnafımız ve vatandaşlarımız mağdur edilmemelidir. Bu gibi önemli bir konuyu gündeme getiren Şuhut Anayurt Gazetesi’ne şahsım ve ilçe esnafımız adına teşekkür ederim. Bu konunun havada kalmamasını ve yetkililerin harekete geçmesini istiyorum” dedi.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz