İlçemizde yeni bir yardım eli doğdu

İlk Olağan Genel Kurulu’nu geçtiğimiz Haziran Ayı’nda gerçekleştirerek fiilen sürdürdüğü faaliyetlerine hız veren Şuhut Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilçemizde yardım faaliyetlerine başladı.

Muharrem Yeğenoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı dernek, hayırsever vatandaşlarımızın ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmeleri için vesile olmayı hedef alıyor. Hayırseverlerce kurulan Şuhut Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne destek olarak, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak isteyen hayırseverler 57141908–5001 numaralı Ziraat Bankası Şuhut Şubesi’ne bağışta bulunabilir yâda 0536 482 32 88, 0537 775 50 85 numaralardan dernek yetkilileri ile irtibata geçebilirler. Derneğin faaliyetlerini takip etmek isteyen yada dernek hakkında bilgi almak isteyen hayırseverler http://suhutdosteli.org/ adresinden faydalanabilirler.

Etiketler: , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz