Karahan Camii hayırseverlerden ilgi bekliyor

Karahan Camii hayırseverlerden ilgi bekliyor

İlçemiz Sanayi Sitesi’nde bulunan Karahan Camii hayırsever vatandaşların desteğini bekliyor.

Şuhut Küçük Sanayi Sitesi’nde yaklaşık 10 yıldır inşası devam eden Karahan Camii’nin ilçemiz sanayi esnafının kanayan yarası durumunda. İnşası büyük oranda tamamlanan Camii birtakım eksiklikler nedeniyle ibadete açılamıyor.

Minaresi dahi bulunmayan caminin tamamlanarak ibadete açılabilmesi için yaklaşık 50 bin Türk Liralık bir yardım gerekiyor. Konu ile ilgili gazetemize açıklamada bulunan Sanayi Sitesi Karahan Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği yetkilileri caminin eksikliklerinin yaklaşık 10 yıldır giderilemediğini ifade ederek caminin bir an önce ibadete açılabilmesi için hayırseverlerden destek beklediklerini belirttiler. Cami inşaatına katkıda bulunmak isteyen hayırseverlerin 23469/20652812 numaralı Şekerbank Hesabı vesilesi ile ya da 0536 815 49 29 telefon numarasından dernek yetkilileri ile irtibata geçerek yardımda bulunabilirler.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz