Metrelerce takla atan araçtan sağ çıkmayı başardılar

İlçemiz yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hafif yaralandı. Kazada defalarca takla atan araç adeta kâğıt haline geldi.

Cuma günü meydana gelen trafik kazasında ise 03 SH 151 plakalı aracı ile Afyonkarahisar-Şuhut istikametinde seyir halinde olan Ramazan’nın, henüz bilinmeyen bir nedenle direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi ile yoldan çıktığı öğrendinildi. Şuhut OSB arazisi yakınlarında defalarca takla atan aracın içinde bulunan 2 kişi ambulans ile Afyonkarahisar’da ki hastanelerde tedavi altına alındı. Yaralılardan Fatih A’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kullanılamaz hale gelen araç ise çekici vasıtasıyla olay yerinden götürüldü.

Etiketler: , , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

  1. i günler ben kaza zedelerin abisiyim haberinizde yer alan ağır yaralı gibi kelimeler için yazma gereksiniminde bulundum ramazanın ve fatihin hiç bir şekilde ağır yaralılık bi halleri yok ertesi gün hastahaneden çıktılar burunları bile kanamadı bilginiz olsun saygılar i günler..