Vakfın ilk büyük toplantısına Bakan Eroğlu katılacak

İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin Şuhut’a hizmet etmek amacıyla kurdukları Şuhut Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, resmiyete geçişinden beri ilk resmi toplantısını Cuma günü Bakan Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Cuma günü saat:20.00’da Ümraniye’de Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımı ile düzenlenecek olan birlik ve beraberlik yemeğine çok sayıda önemli isiminde katılması bekleniyor.  Geçtiğimiz aylarda kurulan vakıf yönetiminde Ali Ulvi Orhan, Ali Rıza Şenbabaoğlu, Hulusi Gürsoy, Uğur Akkoç, Mehmet Bağır, Faruk Şenbabaoğlu, Nevzat Şenbabaoğlu, Bilal Şenbabaoğlu , Nevzat Özkan, Turgay Kaya, Fazıl Arısoy, Osman Uluçay, Seçkin Köse  ve Musa Bursalı, Tarık Özaşkın, Muharrem Orhan ve Yusuf Şenbabaoğlu gibi isimler bulunuyor.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz