List/Grid

Genel Subscribe to Genel

TURGAY BİNGÜL FEN  LİSESİ MÜDÜRÜ OLDU

TURGAY BİNGÜL FEN LİSESİ MÜDÜRÜ OLDU

Yaklaşık 7 yıldır Afyon Lisesi Müdürlüğünü başarıyla yapan hemşehrimiz TURGAY BİNGÜL , Afyon Süleyman Demirel Fen Lisesi Müdürlüğüne atandı.Haber ilçemizde sevinçle karşılandı.Matematik Öğretmeni olan Turgay Bingül 1968 Şuhut doğumlu olup… Haberin Devamı »

ŞEHİTLERİMİZİN İSMİ OKULLARDA YAŞAYACAK

ŞEHİTLERİMİZİN İSMİ OKULLARDA YAŞAYACAK

Şuhut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne Şehit İbrahim Imış’ın, Şuhut İmam Hatip Lisesi’ne ise Şehit Yasin Çubuk’un ismi verildi Şuhut İlçesi’nde şehitlerimiz İbrahim Imış ile Yasin Çubuk’un isimleri iki ayrı… Haberin Devamı »

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

T.C. ŞUHUT İCRA DAİRESİ 2021/78 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO’LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Afyonkarahisar İl, Şuhut İlçe,… Haberin Devamı »

Afyon’un en çok ziyaret  çeken yeri “MEVLEVİ MÜZESİ”

Afyon’un en çok ziyaret çeken yeri “MEVLEVİ MÜZESİ”

1 Temmuz itibariyle Covid-19 sürecinde normalleşme adımları atıldı. Normalleşme ile birlikte Afyonkarahisar’da en çok ziyaret edilen yer Afyonkarahisar Mevlevihanesi oldu. Mevlevi Müzesi Müdürü Hasan Özpınar: ” Bu süreç boyunca Afyon’un… Haberin Devamı »

YOL ÇALIŞMALARI  DEVAM EDİYOR

YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İlçemiz de altyapısı tamamlanan bölgelerde yol yapım çalışmalarının başlaması sonrası çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Recep Bozkurt, sorumluluk alanlarındaki tüm alanlarda çalışmalara özen gösterildiğini söyledi. Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Fen İşleri… Haberin Devamı »

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

T.C. ŞUHUT(SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2021/9 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO’LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Afyonkarahisar İli,… Haberin Devamı »

ŞUHUT’TA MUHARREM AYI  VE  AŞURE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

ŞUHUT’TA MUHARREM AYI VE AŞURE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesi olan “Aşure” Şuhut genelinde yapılan birçok etkinlikle idrak edildi. Başta Şuhut ilçe merkezi olmak üzere bütün köylerimizde vatandaşlar yaptıkları aşureleri komşularına ikram… Haberin Devamı »

ŞUHUT ORGANİZE SANAYİDE  BACALAR TÜTMEYE BAŞLADI

ŞUHUT ORGANİZE SANAYİDE BACALAR TÜTMEYE BAŞLADI

Şuhut’un geleceğine yapılan en önemli yatırımların başında gelen Organize Sanayi Bölgesi’nde artık bacalar tütmeye, makine sesleri yükselmeye başladı.Alınan bilgiye göre; şu ana kadar altyapısı tamamlanan 55 parselin tamamı yatırımcılara tahsis… Haberin Devamı »

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

AFYONKARAHİSAR ŞUHUT KARAADİLLİ 3 KISIM YAS SULAMA ŞEBEKESİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ-18.BÖLGE ISPARTA DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli 3 Kısım YAS Sulama Şebekesi yapım işi 4734… Haberin Devamı »

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

28. GRUP İÇME SUYU İNŞAATI AFYONKARAHİSAR İL ÖZEL İDARESİ SU VE KANAL HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ   28. GRUP İÇME SUYU İNŞAATI yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine… Haberin Devamı »

Şuhut’ta kaybolan el sanatları

Şuhut’ta kaybolan el sanatları

Henüz sanayileşmenin başlamadığı, makinanın olmadığı çağlarda insanlar ihtiyaçları nasıl karşılıyordu? Allah bütün mahlukâtı yaratırken insanlara diğer canlılardan farklı olarak “akıl” nimetini bahşetmiştir.İnsanlık tabiatta karşılaştığı her türlü zorluğu aklı sayesinde aşmasını… Haberin Devamı »

Şuhut Kadın Kooperatifi’nde yeni ürünler yolda

Şuhut Kadın Kooperatifi’nde yeni ürünler yolda

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Şuhut Kadın Kooperatifi’ne övgü yağdırdı. El işi toprak ürünleri ile hem doğallığı hem de görselliği ön planda tutan Şuhut Kadın Kooperatifi’ne bir övgü de Afyonkarahisar Valisi… Haberin Devamı »

Şuhut OSB’ye yeni bir yatırım

Şuhut OSB’ye yeni bir yatırım

2007 yılında tüzel kişilik kazanan Şuhut Karma Organize Sanayi Bölgesine yatırımcıların ilgisi artarak devam ediyor. Toplam 158 fabrikayı kapsayan alana sahip Şuhut Organize Sanayi Bölgesi, altyapıların tamamlanması ile beraber yatırımcıların… Haberin Devamı »

Türk Sineması’nın bir ayıbı

Türk Sineması’nın bir ayıbı

Tarık Buğra’nın “Küçük Ağa” romanı 1984 yılında TRT tarafından dizi olarak çekilmiş ve olağanüstü ilgi görmüştü. Rahmetli Yücel Çakmaklı’nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu 8 bölümlük dizide Türk sinemasının şöhretli isimleri resmen… Haberin Devamı »

Şuhut’ta dernekleşme üzerine bir yazı…

Şuhut’ta dernekleşme üzerine bir yazı…

Dernekler ; kâr, kazanç amacı gütmeden belli amacı gerçekleştirmek üzere kurulmuş tüzel kişiliklerdir. Dernek kurmak ve derneklere üye olmak anayasal bir haktır. Demokratik hayatın olmazsa olmazlarından biri de “sivil toplum… Haberin Devamı »