Şuhut Anayurt Gazetesi

Kaymakam Harun Reşit Han, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

Kaymakam Harun Reşit Han, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu
337 views
13 Aralık 2023 - 17:45

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri Kaymakam Harun Reşit Han ile bir araya geldi. Kaymakam Han, öğrencilere mesleki deneyimlerini aktararak, kariyer planlama konusunda önemli tavsiyelerde bulundu.
Kaymakam Han, öğrencilere mesleki deneyimlerini aktararak, kariyer planlama konusunda önemli tavsiyelerde bulundu.
Öğrencilerle samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada, Kaymakam Harun Reşit Han, kamu yönetimi alanında edindiği tecrübeleri paylaşarak öğrencilere kariyerleri konusunda rehberlik etti. Gençlerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Kaymakam Han, kamu hizmetindeki sorumlulukları ve mesleki gelişim fırsatlarını vurgulayarak, öğrencilere vizyonlarını genişletme çağrısı yaptı.
Kaymakam Han, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Sizler geleceğin liderleri olacaksınız ve bu sorumluluğun bilinciyle hareket etmelisiniz. Mesleki başarı için sadece teorik bilgi değil, pratik deneyim de çok önemlidir. Çalışmalarınızda azimli olun, öğrenmeye açık olun ve etrafınızdaki insanlara değer verin. Unutmayın ki, kamuda hizmet vermek büyük bir onurdur.” dedi.
Öğrenciler de, Kaymakam Harun Reşit Han’ın deneyimlerinden yararlanma fırsatı buldukları için memnuniyetlerini dile getirirken, buluşma sonunda Kaymakam Han, gençlere eğitim hayatlarında ve gelecek kariyer yolculuklarında başarılar dileyerek teşekkür etti.Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri ile bir araya gelen Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştu.