List/Grid

Arşiv : su

Su şebekesinde 11 Km’lik yenileme

Su şebekesinde 11 Km’lik yenileme

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un göreve geldiği günden itibaren önem verdiği öncelikli konulardan bir tanesi olan su şebekesiyle ilgili çalışmalar hızla devam ediyor. Su şebekesinde 11 Km’lik yenileme Afyon Caddesi… Haberin Devamı »

Bayırbucak’a bir su bir ekmekte siz gönderin

Bayırbucak’a bir su bir ekmekte siz gönderin

                      Türkmen yaz 2868‘e gönder TÜRK KIZILAYI ile Bayırbucak TÜRKMENLERİ’nin umudu ol! 1 KISA MESAJ 10 TÜRK LİRASIDIR.    … Haberin Devamı »

Hedef daha uzun ömürlü depo, daha kaliteli su

Hedef daha uzun ömürlü depo, daha kaliteli su

İlçemize kazandırılacak olan yeni su deposunda çalışmalar hızla devam ediyor. Hedef daha uzun ömürlü depo, daha kaliteli su Yeni yapılan su deposu ile birlikte ilçemize kazandırılan yeni su pompası ve… Haberin Devamı »

Şu günlerde dünyanı durumu vasat,

Şu günlerde dünyanı durumu vasat,

Şu günlerde dünyanı durumu vasat, Demokrasi gelmez gitse de Beşer Esad, Sen elin iç işlerine karışma, Dış pazar bul mahsulünü sat… *** Köprüden düşenlere rahmet ola, Mevla’m acı verme hiçbir… Haberin Devamı »

Su kesintilerine jeneratör önlemi

Su kesintilerine jeneratör önlemi

Şuhut Belediyesi vatandaşlarına kesintisiz ve kaliteli hizmet için yatırımlarını katlayarak devam ediyor. Su kesintilerine jeneratör önlemi Son günlerde artan elektrik arızaları  nedeniyle şehir içme suyu şebekelerinde meydana gelen kesintiler Şuhut… Haberin Devamı »

Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan  hemşerilerimiz adına bir talebimiz var…

Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan hemşerilerimiz adına bir talebimiz var…

Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan  hemşerilerimiz adına bir talebimiz var…   Bu yazımızda Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan  hemşerilerimiz adına bir talebimiz… Haberin Devamı »

“KABATMAYIN ŞU MEREDİ KARDEŞİM”

“KABATMAYIN ŞU MEREDİ KARDEŞİM”

Haftalardır süren kar yağışı ve soğuk hava koşullarının bunalttığı ilçemizde, eski belediye sarayı zemin katta bulunan bir esnafın umuma açık musluk ile ilgili duvara astığı döviz görenleri gülümsetti. Soğuk havanın… Haberin Devamı »

ASAT faaliyete geçti

ASAT faaliyete geçti

ASAT faaliyete geçti İnşası tamamlanarak kullanılabilir hale getirilen Hallaç Köyü Atıksu Arıtma Tesisi’nde deneme amacıyla su alınarak arıtma faaliyetleri sınanıyor. Konu ile ilgili olarak yetkililerce yapılan açıklamaya göre resmi  açılışı… Haberin Devamı »