List/Grid

Arşiv : Altın,

Av. Ömer Faruk Altın yazdı

Av. Ömer Faruk Altın yazdı

Kusursuz sorumluluk,idarenin hukuka uygun eylem ve işlemlerinden doğan zararları bazı durumlarda kusurlu olup olmamasına bakılmaksızın idarece tazmin edilmesi yükümlülüğüdür. Kusursuz sorumluluğu kamu hukukumuzun eşitlikçi olmayan niteliğine içtihatlarla getirilmiş bir yumuşama… Haberin Devamı »

Yaşlı muhtardan muhtar adaylarına altın öğütler

Yaşlı muhtardan muhtar adaylarına altın öğütler

İlçemizin en yaşlı muhtarlarından olan Zafer Mahallesi Muhtarı Kazım Çoban, Şuhut Anayurt Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette ilçe genelindeki muhtar adaylarının seçim çalışmalarını değerlendiren Çoban, adaylara “Kalp kırmaktan kaçının” diye seslendi…. Haberin Devamı »

ALTIN ÖĞÜTLER  – Ömer Faruk Altın -(Köşe Yazısı)

ALTIN ÖĞÜTLER – Ömer Faruk Altın -(Köşe Yazısı)

ALTIN ÖĞÜTLER Ömer Altın Değerli okuyucular! Hz. Peygamber “Hastalık gelmeden, sağlığın kıymetini biliniz.” buyuruyor. Bu hadisi şerifte önemli bir uyarma bulunmaktadır. Çünkü hastalık gelmeden, sıhhatin değerini bilmek, gelecek hastalıklara karşı korunma tedbirleri… Haberin Devamı »

Düğün Sezonu Altın Satışlarını Artırdı

Düğün Sezonu Altın Satışlarını Artırdı

Yaz aylarının yaklaşmasıyla hız kazanan düğün sezonu kuyumcu esnafının yüzünü güldürdü. Düğün Sezonu Altın Satışlarını Artırdı Düğünlerde vatandaşların yoğun olarak tercih ettiği takı türlerinden olan çeyrek altın ile ilgili bilgi… Haberin Devamı »

Altın, takı törenlerinin  gözdesi olmaktan çıktı

Altın, takı törenlerinin gözdesi olmaktan çıktı

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik vatandaşı altın almaktan soğuttu. Yaz ayları itibariyle yoğunlaşan düğün törenlerinde pahalı olması nedeniyle takı için altını tercih etmeyen vatandaşlar, fiyatı itibariyle daha ucuza mal edilebilen Dolar… Haberin Devamı »