List/Grid

Arşiv : aranıyor”

Hamam için işletmeci aranıyor

Hamam için işletmeci aranıyor

Hamam’ın işletilmesi için ihale yapılacak İlçemizin uzun süredir beklediği, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un girişimleri ve gayretleri neticesinde sonuçlandırılan Şuhut Hamamı’nın işletmesi Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkarılıyor. 18 Temmuz… Haberin Devamı »

İlçemizde jeotermal enerji aranıyor

İlçemizde jeotermal enerji aranıyor

Şuhut Belediye Başkanlığı’nın girişimleri ile ilçemizde Jeotermal Kaynak Arama çalışmalarını başlatıldı. İlçemizde jeotermal enerji aranıyor Konu ile ilgili olarak Şuhut Belediyesi’nden yapılan açıklamada belediyenin Afyon Kocatepe Üniversitesi, Jeotermal-Mineralli Sular ve… Haberin Devamı »

Eleman Aranıyor (Elektrikçi Kalfaları)

Eleman Aranıyor (Elektrikçi Kalfaları)

İzmir merkezli bir inşaat firmasının Afyonkarahisar’da ki faaliyetlerinde istihdam edilmek üzere meslek liselerinin elektrik bölümlerinden mezun olmuş yada elektrik tesisat işlerinde kendini yetiştirmiş elemanlar aranıyor.   Çalışma Şartları Müracaat Esnasında Görüşülecektir…. Haberin Devamı »

“Birlik, beraberlik ruhu mumla aranıyor”

“Birlik, beraberlik ruhu mumla aranıyor”

Şuhut Hisar Belediye Spor’un emektar kalecilerinden Veli Kırca, ilçemiz sporunu Şuhut Anayurt’a değerlendirdi. “Birlik, beraberlik ruhu mumla aranıyor” Şuhut Hisar Belediye Spor’da eskiden var olan birlik ve beraberlik ruhunun bugünlerde… Haberin Devamı »