List/Grid

Arşiv : göreve

Yeni diyetisyenimiz göreve başladı

Yeni diyetisyenimiz göreve başladı

Şuhut Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Diyetisyen Şükran İpek Yabuz, sağlıklı yaşamak isteyen herkesin yeterli ve dengeli beslenmesi gerektiğini ifade etti. Özellikle halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabetin önlenmesinde yeterli… Haberin Devamı »

1993’e 2 tertipler göreve hazır

1993’e 2 tertipler göreve hazır

Mahmut Köyü’nden vatani görevlerini yapmak üzere askere gidecek olan gençler, sıladaki son günlerini eğlenip gezerek geçiriyor. Gittikleri her yerde halktan ilgi ve sevgi gören kınalı kuzular, Türk bayrağını da yanlarından… Haberin Devamı »

1992’ye 2 tertipler göreve hazır

1992’ye 2 tertipler göreve hazır

İlçemizde vatani görevlerini yerine getirecek olan 1992’ye 2 tertip hazır askerler,  eğitim birliklerine katılmadan önceki sıladaki son günlerini eğlenerek geçiriyorlar. 1992’ye 2 tertipler göreve hazır 1992’ye 2 tertip hazır askerlerden… Haberin Devamı »

KINALI KUZULAR: “biz göreve hazırız”

KINALI KUZULAR: “biz göreve hazırız”

Vatani görevlerini yerine getirmek üzere 1991/3 tertip olarak askere gidecek olan Şuhutlu gençlerin kınaları yakıldı. 1991/3 tertip olarak askerlik görevlerini yapacak olan gençler Diyarbakır’da meydana gelen terör eylemi sonrası şehit… Haberin Devamı »

194 Trafik Polisi göreve başladı

194 Trafik Polisi göreve başladı

İlçemizde “Ailemin ve Ülkemin Trafik Polisiyim Projesi” kapsamında özel trafik eğitimi verilen 194 öğrenci göreve başladı. İlçe Emniyet Amirliği tarafından verilen eğitim neticesinde 6 ilköğretim okulunda toplam 194 1. sınıf… Haberin Devamı »

Dr. Çimşir göreve başladı

Dr. Çimşir göreve başladı

Dr. Çimşir göreve başladı İlçemiz Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Zafer Çimşir, görevine başladı. Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Çimşir, ilçemizde görev yapmaktan büyük mutluluk duyacağını ifade… Haberin Devamı »