List/Grid

Arşiv : NE

1994 seçimlerinde ne oldu?

1994 seçimlerinde ne oldu?

1989 yerel seçimleri büyük bir heyecan ve çekişmeye sahne olmuş, 6 adayın yarıştığı seçimde Şuhut Belediye Başkanlığını Doğru Yol Partisi adayı Nuri Oynağanlı kazanmıştı. Ülke genelinde ise, iktidardaki Anavatan Partisi… Haberin Devamı »

NE DEDİYSEK O !

NE DEDİYSEK O !

Yerel seçimler yaklaşırken partilerde aday belirleme telaşı ve listeye girme mücadelesi başladı.Şuhut’ta belediye başkan adayını ilk belirleyen parti Milliyetçi Hareket Partisi oldu. Yaptığı hamlelerle Türkiye’de ”kilit parti” haline gelen MHP… Haberin Devamı »

Ne varsa çiftçide var

Ne varsa çiftçide var

Son günlerde vatandaşların girişimi ile ateşi söndürülen dolara bir müdahale de Balçıkhisar’dan geldi. Ne varsa çiftçide var İlçemize bağlı Balçıkhisar Köyü’nde Toprak Sulama Kooperatifi 50 dolar ve üzeri meblağda dolar… Haberin Devamı »

Dakika 1 Gol 1

Dakika 1 Gol 1

Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut Belediye Başkan Aday Adayı Mikail Güneri Belediye Başkanı olması halinde gerçekleştireceği projeleri broşürleştirerek halka anlatmaya hazırlanıyor.  “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?” Aday adaylığı… Haberin Devamı »

Ne oluyor bu gençlere?

Ne oluyor bu gençlere?

İlçemize bağlı Mahmut Köyü’nde iki genç arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Mahmut Köyü’nde bıçaklı kavga Mahmut Köyü’nde ikamet eden Seçkin K. (16) ve Ali Ö. (16) bilinmeyen bir nedenle… Haberin Devamı »

SAHİ BİZİM PATATESLERE NE OLDU..?

SAHİ BİZİM PATATESLERE NE OLDU..?

  SAHİ BİZİM PATATESLERE NE OLDU..?        Daha düne kadar bu ülkenin yetiştirmiş olduğu çok nadir aydınlarını katleden failleri bulamayan veya bulmak istemeyen siyasilerin; Sınırda bilmiyorum ama yanlışlıkla vurulan kaçakçı… Haberin Devamı »

NE KAÇIRIYORUZ ONU BİLELİM…!

NE KAÇIRIYORUZ ONU BİLELİM…!

Geçtiğimiz hafta pazartesi günü Yeni Yapılan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi hizmet vermeye başladı. Açılışının ikinci günü hastaneyi gezmeye gittim. Eski SGK hastanesinin poliklinikleri taşınmış, hasta yatışı daha yapılmıyor, A Blok denilen… Haberin Devamı »