List/Grid

Arşiv : sesleri

İstanbul’da Veysel Eroğlu sesleri

İstanbul’da Veysel Eroğlu sesleri

Hemşerimiz Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “İstanbul Su Kongresi ve Fuarı”na katıldı. Programda Bakan Eroğlu’na gösterilen ilgi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak gösterilebileceği söylentilerini güçlendirdi…. Haberin Devamı »

Kulislerde Niyazi Ertaş sesleri

Kulislerde Niyazi Ertaş sesleri

2014 yılı Mart Ayı’nda yapılacak olan yerel seçimler öncesi siyaset kulislerinde Şuhut Belediye Başkanlığı için Niyazi Ertaş’ın adı geçiyor. Kulislerde Niyazi Ertaş sesleri Gençlik döneminden, memuriyet hayatının sonuna kadar ilçemiz… Haberin Devamı »

Panayırdan gelen müzik sesleri tepki çekti

Panayırdan gelen müzik sesleri tepki çekti

Afyonkarahisar’dan gelen kara haber, haftalardır ilçemizde kurulu bulunan panayırda eğlencenin önüne geçemedi. Panayırdan gelen müzik sesleri tepki çekti ‘Burnumuzun ucu’ denilecek yerde patlama meydana geldi ve 25 Mehmetçiğimiz şehit oldu. Şehitlerin acısı… Haberin Devamı »

Ak Parti’de çarşaf liste sesleri

Ak Parti’de çarşaf liste sesleri

Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi 11 Aralık 2011 Pazar günü yapılacak.   İlçemiz siyasetinin yakından tanıdığı birçok isminde adının geçtiği İlçe Başkanlığı için halen adaylıklar netleşmedi…. Haberin Devamı »

Emirdağ’da  “Erdal  Yüksel”  sesleri

Emirdağ’da “Erdal Yüksel” sesleri

İş adamı Salim Pancar’ın desteğini çekmesi ile zor günler geçirmeye başlayan Afyonkarahisarspor’da kalan birkaç oyuncudan biri olan hemşerimiz Erdal Yüksel’in Emirdağspor ile görüşmelere başladığı iddia edildi. Emirdağspor, futbolcularını birer birer… Haberin Devamı »