List/Grid

Arşiv : Son

Yerel seçim yaklaşırken Şuhut’ta son durum

Yerel seçim yaklaşırken Şuhut’ta son durum

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlere adım adım yaklaşıyoruz. Daha önce yazdım ”Şuhut, Şuhut olalı böyle sakin, heyecansız bir seçim atmosferi yaşamadı.” Bu durgunluğun çeşitli sebepleri var. En… Haberin Devamı »

Play-off için son viraj

Play-off için son viraj

Geçtiğimiz haftayı bay geçen Mahmut Köyü Spor, play-off şansı için deplasmanda Sadıkbey Spor ile karşı karşıya gelecek. Play-off için son viraj Ligde 18 puanlı Sadıkbey Spor’un ardından aynı puanla; averaj… Haberin Devamı »

Son gün 30 Mayıs

Son gün 30 Mayıs

Belediyeden su, emlak vergisi ve kira borcu hatırlatması Şuhut Belediyesi’nden yapılan açıklamada Emlak Vergileri’nin birinci taksit ödemelerinin başladığı kaydedildi. Birinci taksit ödemeleri için son günün Mayıs ayının son mesai günü… Haberin Devamı »

Şuhut OSB’de son durum

Şuhut OSB’de son durum

  Çetingül Tarım Ürünleri Ltd. Şti. sahibi Ziya Çetingül Şuhut Organize Sanayi Bölgesi’nde alt yapının yetersiz olduğunu dile getirdi. Özel sektör burada devlet nerede? -9 derece soğukta ve kar yağışına… Haberin Devamı »

Son test tarihi: 29 Şubat

Son test tarihi: 29 Şubat

Kaymakam Çalışır’dan Genel Sağlık Sigortası ile ilgili uyardı;   Genel Sağlık Sigortası hakkında bilgi veren Kaymakam Çalışır, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 662 Sayılı Kanun Hükmünde… Haberin Devamı »

Zekeriya Yıldız ve son eseri SÜRGÜN SULTAN

Zekeriya Yıldız ve son eseri SÜRGÜN SULTAN

Bundan 20 yıl önce İstanbul’da bir grup arkadaş ‘Şuhut HİSAR’ adıyla bir gazete çıkarıyorduk. O yıllarda Şuhut’ta yayınlanan gazete veya dergi olmadığından bizler İstanbul’da yaşayan Şuhutlular ‘Hisar’ adını verdiğimiz gazete… Haberin Devamı »

Nihat söylentilere son noktayı koydu

Nihat söylentilere son noktayı koydu

Şuhut’un yetiştirdiği en önemli spor adamlarından birisi olan Nihat Baştürk, Şuhut Hisar Spor’un başına geçeceği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Bir dönem Milli formayı giyerek Şuhut’un gururu olan tecrübeli futbolcu… Haberin Devamı »

Son sıralara demir attık

Son sıralara demir attık

2 Amatör Lig D Grubu’ndaki 4 temsilcimiz 8. haftanın sonunda grubun sonuna demir attı. D grubunda 8. hafta maçları sonunda temsilcilerimiz, Efe Belediye Spor, Ortapınar Köyü Spor, Balçıkhisar Belediye Spor… Haberin Devamı »