List/Grid

Arşiv : Şuhut’ta

Şuhut’ta 5 kalem tarım ürünü desteklenecek

Şuhut’ta 5 kalem tarım ürünü desteklenecek

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yeni projesi kapsamında 2017 yılında ilçemizde arpa, buğday, nohut, ayçiçeği (yağlık) ve yem bitkileri desteklenecek. Şuhut’ta 5 kalem tarım ürünü desteklenecek Gıda Tarım ve Hayvancılık… Haberin Devamı »

Şuhut’ta Hayvancılık

Şuhut’ta Hayvancılık

Gümrah otlak, çayır ve meralarını 1970’li yılların başında kaybeden ilçemiz üreticileri; bağımsız tapularında Ziraat Bankası projeleriyle birbirinden güzel ahırlar yaparak hayvansal üretime başlamışlardır. Bu barınaklar hayvan sağlığı, hayvan performansı ve… Haberin Devamı »

İl Genel Meclisi Şuhut’ta toplandı

İl Genel Meclisi Şuhut’ta toplandı

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Kasım Ayı 13. birleşimi ilçemizde gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İl Genel Meclisi Şuhut Üyesi Ömer Tunçay “Sanayileşmede birçok ilçenin gerisindeyiz” dedi.   “Sanayileşmede birçok ilçenin gerisindeyiz” Toplantı… Haberin Devamı »

Ziraat Odaları Şuhut’’ta toplandı

Ziraat Odaları Şuhut’’ta toplandı

Afyonkarahisar Ziraat Odaları İl Koordinasyon toplantısı ilçemiz Ziraat Odası’nda yapıldı. Ziraat Odaları Şuhut’’ta toplandı Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya ve ilimize bağlı ilçelerin Ziraat Odası Başkanları’nın ilçemizde bir araya… Haberin Devamı »

Şuhut’ta çiftçi bilgilendirme toplantısı yapıldı

Şuhut’ta çiftçi bilgilendirme toplantısı yapıldı

Şuhut Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından Şuhut’ta bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Şuhut’ta çiftçi bilgilendirme toplantısı yapıldı Şuhut Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘Patates Hastalık Ve Zararlıları ile Mücadele ve Bitki… Haberin Devamı »

Şuhut’ta yüzme havuzu neden yok?

Şuhut’ta yüzme havuzu neden yok?

Dün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ydı. Bayram programı sonrası Şuhut Anayurt Gazetesi’ne gelen Mehmet Ali Yıldız, Bekir Burak Torun, Berkay Can Öztürk, bu haftaki manşet haberini bizzat yazdılar…. Haberin Devamı »

Şuhut’ta “En Sessiz” Gece

Şuhut’ta “En Sessiz” Gece

Şuhut’ta “En Sessiz” Gece Eski konaklar kim bilir ne denli bağırış çağırış günler yaşadılar… Düğünler, yaslar, neşeler, hüzünler… Hep şen şakrak ya da feryat figan geçmemiş midir günler; o koca… Haberin Devamı »

MYP Şuhut’ta teşkilatlanıyor

MYP Şuhut’ta teşkilatlanıyor

Muhafazakâr Yükseliş Partisi Şuhut ilçe teşkilatı kuruldu. MYP Şuhut’ta teşkilatlanıyor Geçtiğimiz yıl kurularak ülke genelinde örgütlenmeye başlayan Muhafazakâr Yükseliş Partisi, ilçemizde de teşkilat kurdu. İlçe Başkanlığı’nı ilçemiz esnaflarından Şahin Dikici’nin… Haberin Devamı »

Briç ustaları Şuhut’ta buluştu

Briç ustaları Şuhut’ta buluştu

Türkiye Briç Federasyonu Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından ilçemizde Briç Turnuvası düzenlendi. Briç ustaları Şuhut’ta buluştu Çınar Briç Salonu’nda toplam 24 oyuncunun katılımıyla ikişer kişilik takımlar halinde gerçekleşen turnuva sonunda ilk üçe… Haberin Devamı »

Çiftçiler Yağ’dan Şuhut’ta bir ilk

Çiftçiler Yağ’dan Şuhut’ta bir ilk

Çiftçiler Yağ Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi ilçemizde mısır özü yağı üretimine başladı. Çiftçiler Yağ’dan Şuhut’ta bir ilk İlçemizin göğsünü kabartan iştirakler arasında yer alan Çiftçiler Yağ Sanayi ve Ticaret… Haberin Devamı »

Gurbetçilerimiz Şuhut’ta organik tarım çalışması yapacak

Gurbetçilerimiz Şuhut’ta organik tarım çalışması yapacak

Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Musa Bursalı, Şuhut Anayurt Gazetesi’ni ziyaret etti. Gurbetçilerimiz Şuhut’ta organik tarım çalışması yapacak Bir süredir çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilçemizde… Haberin Devamı »

İlk ocağını Şuhut’ta açtı şimdi   40 ülkeye mermer satıyor

İlk ocağını Şuhut’ta açtı şimdi 40 ülkeye mermer satıyor

Geçtiğimiz haftalarda ilçemizdeki mermer ocaklarını gündeme getirmiştik. Bu haberimizin ardından Star Gazetesi’nde ilçemizi ilgilendiren bir haber yayınlandı. İlgili habere göre sektörünn liderlerinden TEMMER, ilçemizden çıkan 11 bin ton mermeri Hindistan’a… Haberin Devamı »

Yılmaz  Şuhut’ta zehir zemberek konuştu

Yılmaz Şuhut’ta zehir zemberek konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz MHP Şuhut İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. Yılmaz  Şuhut’ta zehir zemberek konuştu Şuhut MHP İlçe Teşkilatı’nda partililere hitap eden Yılmaz… Haberin Devamı »

Şuhut’ta THK konserve kavurma dağıttı

Şuhut’ta THK konserve kavurma dağıttı

Türk hava kurumu genel merkezince Türk Hava Kurumu Şuhut Şubesine gönderilen 360 konserve kavurma ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. THK konserve kavurma dağıttı 360 ihtiyaç sahibi vatandaşa köy ve mahalle muhtarları aracılığıyla… Haberin Devamı »

İmam Hatip’ler Şuhut’ta yarıştı

İmam Hatip’ler Şuhut’ta yarıştı

Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması Afyonkarahisar Finali, Şuhut Belediye Düğün Salonu’nda yapıldı. 3 Mart – 20 Mayıs Tarihleri Arasında Ülke genelinde İmam Hatip Liseleri arasında gerçekleştirilen Arapça Bilgi ve Etkinlik… Haberin Devamı »