Şuhut Anayurt Gazetesi

MHP Belediye Başkan Adayı Muhittin Özaşkın ve MHP İlçe Teşkilatı Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

MHP Belediye Başkan Adayı Muhittin Özaşkın ve  MHP İlçe Teşkilatı Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
580 views
04 Şubat 2024 - 19:16

Yerel seçimlere kısa bir süre kala, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Muhittin Özaşkın ve MHP heyeti, ilçedeki sanayi esnafını ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, MHP heyeti sanayi bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerini dolaşarak esnafın taleplerini ve sorunlarını dinledi.
Sanayi esnafının karşılaştığı sorunları yakından inceleyen MHP Belediye Başkan Adayı Muhittin Özaşkın, esnafın günlük işleyişi ve yaşadığı sıkıntıları anlamak adına samimi bir diyalog kurdu. Özaşkın, esnafın beklenti ve ihtiyaçlarını dinleyerek, yerel yönetimde gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi.
Ziyaret sırasında MHP heyeti, sanayi esnafına hitaben yaptığı konuşmalarda, ilçenin ekonomik kalkınması için projelerini anlattı ve destek taleplerini iletti. Ayrıca, MHP Belediye Başkan Adayı Muhittin Özaşkın, ilçenin geleceği için sanayi bölgesinin önemine vurgu yaparak, buna uygun çözümler sunma sözü verdi.
MHP’nin sanayi esnafı ziyaretleri, seçim sürecinde adayın yerel ekonomi ve esnafla birebir diyalog kurarak sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımını ortaya koyuyor. Aday ve heyet, vatandaşların sorunlarına çözüm bulma adına seçim öncesinde saha çalışmalarına devam ediyor.