Genç sporcumuzdan vefa örneği

Afyonkarahisarspor’un Şuhutlu futbolcusu Erdal Yüksel, son günlerde büyük sıkıntılar yaşayan Afyonkarahisarspor’a gösterdiği vefa ile merkez ilçe basınının gündemine oturdu.

 

İlçemizde bir dönem Mahmut Köyü Spor ve Şuhut Belediye Hisar Spor için ter döken tecrübeli oyuncu, birçok önemli oyuncusunu kaybeden Afyonkarahisarspor’u terk etmedi. Yönetim Kurulu’nu belirleyemeyen ve her geçen gün kan kaybeden Afyonkarahisarspor’da yıldız futbolcular birer birer takımı terk ediyor. Afyonkarahisarspor’da geçtiğimiz sezondan hemşerimiz Yüksel’in yanı sıra Ayhan Gürbüz ve M. Emin Kuşkulu kaldı.

26 yaşındaki orta saha oyuncusu Erdal Yüksel, 2002 yılında Şuhut Hisarspor’dan Afyon Şekerspor’a transfer olmuştu. Yeşil Beyazlı takımın şampiyon olarak 3. Lig’e çıktığı 2004 yılında başarılı bir performans sergileyen Erdal daha sonra Afyonkarahisarspor’a transfer olmuş ve profesyonelliğe ilk adımını atmıştı. Ligin başlamasına az bir zaman kalmasına rağmen hala yöneticilerini belirleyemeyen Afyonkarahisarspor’da tüm futbolcular birer birer takımı terk ederken, Erdal Yüksel sessiz sedasız antrenmanların başlayacağı günü bekliyor. Emirdağspor’dan transfer teklifi aldığını ancak Afyonkarahisarspor’daki belirsizlik nedeniyle beklemede olduğunu belirten Erdal Yüksel, ne yapacağına kongreden sonra karar vereceğini açıkladı.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz