Grup eşleşmeleri yapıldı

Grup eşleşmeleri yapıldı

İlçemizde düzenlenecek olan Kaymakamlık Halısaha Turnuvası’nda katılımlar tamamlandı. Turnuva’nın tertip komitesi huzurunda takım sorumlularınca yapılan kura çekimi neticesinde grup eşleşmeleri gerçekleştirildi.

 

İlçemizde heyecan ve merakla beklenen Kaymakamlık Halı Saha Turnuvası Kur’a çekimleri Pazartesi günü Şuhut İlçe Emniyet Amirliği’nde gerçekleştirildi. 9’ar takımlı iki gruptan oluşan turnuvada maçlar 14 Mart tarihinde Milli Eğitim ve Çınar Cafe takımları arasında yapılacak açılış karşılaşması ile başlayacak.

“AMACIMIZ KAYNAŞMAYI SAĞLAMAK”

Kur’a çekimi öncesi takım sorumlularına hitap eden Şuhut İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal, maçların dostane bir havada geçmesini ümit ettiğini ifade ederek; “Bu turnuvanın düzenlenmesindeki ana amaç ilçemizin köyüyle, beldesiyle kaynaşmasını sağlamaktır. Birlik ve beraberlik duyguları güçlü bir Şuhut’un asayiş problemi olmaz. Bu duygu ve düşüncelerle bu turnuvanın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal’ın konuşmasının ardından kur’a çekimine geçildi.

 

 

 

 

1. Grup

Koçyatağı

Mahmut Köyü

Pharmacy

Ağzıkara

Hallaç

Milli Eğitim

Şuhut Sofrası

Çınar Cafe

Gazoz Spor

 

1. Grup Karşılaşma Programı

 

 

TARİH          SAAT             MAÇLAR

14.03.2011  19:00 Pazartesi     MİLLİ EĞİTİM – ÇINAR CAFE

15.03.2011  19:00 Salı   PHARMACY – MAHMUT KÖYÜ

16.03.2011  19:00 Çarşamba   KOÇYATAĞI – HALLAÇ KÖYÜ

17.03.2011  19:00 Perşembe   GAZOZ SPOR – AĞZIKARA

18.03.2011 19:00 Cuma   ŞUHUT SOFRASI – PHARMACY

21.03.2011 19:00 Pazartesi   HALLAÇ KÖYÜ – MİLLİ EĞİTİM

22.03.2011 19:00 Salı   MAHMUT KÖYÜ – GAZOZ SPOR

23.03.2011 19:00 Çarşamba   AĞZIKARA – KOÇYATAĞI

24.03.2011 19:00 Perşembe   ÇINAR CAFE – HALLAÇ KÖYÜ

25.03.2011 19:00 Cuma   GAZOZ SPOR – ŞUHUT SOFRASI

28.03.2011 19:00 Pazartesi   MİLLİ EĞİTİM – AĞZIKARA

29.03.2011 19:00 Salı   KOÇYATAĞI – MAHMUT KÖYÜ

30.03.2011 19:00 Çarşamba   PHARMACY – GAZOZ SPOR

31.03.2011 19:00 Perşembe   AĞZIKARA – ÇINAR CAFE

01.04.2011 19:00 Cuma   ŞUHUT SOFRASI – KOÇYATAĞI

04.04.2011  19:00 Pazartesi   MAHMUT KÖYÜ – MİLLİ EĞİTİM

05.04.2011 19:00 Salı   AĞZIKARA – HALLAÇ KÖYÜ

06.04.2011 19:00 Çarşamba   PHARMACY – KOÇYATAĞI

07.04.2011 20:00 Perşembe   MAHMUT KÖYÜ – ÇINAR CAFE

08.04.2011 20:00 Cuma   ŞUHUT SOFRASI – MİLLİ EĞİTİM

11.04.2011 20:00 Pazratesi   KOÇYATAĞI – GAZOZ SPOR

12.04.2011 20:00 Salı   HALLAÇ KÖYÜ – MAHMUT KÖYÜ

13.04.2011  20:00 Çarşamba   MİLLİ EĞİTİM – PHARMACY

14.04.2011  20:00 Perşembe   ÇINAR CAFE – ŞUHUT SOFRASI

15.04.2011  20:00 Cuma   MAHMUT KÖYÜ – AĞZIKARA

18.04.2011  20:00 Pazratesi   GAZOZ SPOR – MİLLİ EĞİTİM

19.04.2011  20:00 Salı   ŞUHUT SOFRASI – HALLAÇ KÖYÜ

20.04.2011  20:00 Çarşamba   PHARMACY – ÇINAR CAFE

21.04.2011  20:00 Perşembe   MİLLİ EĞİTİM – KOÇYATAĞI

22.04.2011  20:00 Cuma   AĞZIKARA – ŞUHUT SOFRASI

25.04.2011  20:00 Pazratesi   ÇINAR CAFE – GAZOZ SPOR

26.04.2011  20:00 Salı   HALLAÇ KÖYÜ – PHARMACY

27.04.2011  20:00 Çarşamba   ŞUHUT SOFRASI – MAHMUT KÖYÜ

28.04.2011  20:00 Perşembe   KOÇYATAĞI – ÇINAR CAFE

29.04.2011 20:00 Cuma   PHARMACY – AĞZIKARA

30.04.2011 20:00 Cumartesi   GAZOZ SPOR – HALLAÇ KÖYÜ

 

2.Grup

Ortapınar Spor

Aydın Köyü

Ortapınar Yayla Spor

Mahmut Köyü Yayla Spor

Ülkü Spor

Beyaz Yıldızlar

Çakırözü Köyü

Şekerbank Spor

Arkadaş Spor

 

2. Grup Karşılaşma Programı

 

TARİH          SAAT             MAÇLAR

14.03.2011  20:00 Pazartesi   ARKADAŞ SPOR – ÜLKÜ SPOR

15.03.2011  20:00 Salı   BEYAZ YILDIZLAR – YAYLA SPOR

16.03.2011  20:00 Çarşamba    AYDIN KÖYÜ – ŞEKERBANK

17.03.2011  20:00 Perşembe   ÇAKIRÖZÜ – ORTAPINAR YAYLA

18.03.2011 20:00 Cuma   ORTAPINAR SPOR – BEYAZ YILDIZLAR

21.03.2011 20:00 Pazaratesi   ŞEKERBANK – ARKADAŞ SPOR

22.03.2011 20:00 Salı   YAYLA SPOR – ÇAKIRÖZÜ

23.03.2011 20:00 Çarşamba   ORTAPINAR YAYLA – AYDIN KÖYÜ

24.03.2011 20:00 Perşembe   ÜLKÜ SPOR – ŞEKERBANK

25.03.2011 20:00 Cuma   ÇAKIRÖZÜ – ORTAPINAR SPOR

28.03.2011 20:00 Pazaratesi   ARKADAŞ SPOR – ORTAPINAR YAYLA

29.03.2011 20:00 Salı   AYDIN KÖYÜ – YAYLA SPOR

30.03.2011 20:00 Çarşamba   BEYAZ YILDIZLAR – ÇAKIRÖZÜ

31.03.2011 20:00 Perşembe   ORTAPINAR YAYLA – ÜLKÜ SPOR

01.04.2011 20:00 Cuma   ORTAPINAR SPOR – AYDIN KÖYÜ

04.04.2011  20:00 Pazartesi   YAYLA SPOR – ARKADAŞ SPOR

05.04.2011 20:00 Salı   ORTAPINAR YAYLA – ŞEKERBANK

06.04.2011 20:00 Çarşamba   BEYAZ YILDIZLAR – AYDIN KÖYÜ

07.04.2011 19:00 Perşembe   YAYLA SPOR – ÜLKÜ SPOR

08.04.2011 19:00 Cuma   ORTAPINAR SPOR – ARKADAŞ SPOR

11.04.2011 19:00 Pazartesi   AYDIN KÖYÜ – ÇAKIRÖZÜ

12.04.2011 19:00 Salı   ŞEKERBANK – YAYLA SPOR

13.04.2011  19:00 Çarşamba   ARKADAŞ SPOR – BEYAZ YILDIZLAR

14.04.2011  19:00 Perşembe   ÜLKÜ SPOR – ORTAPINAR SPOR

15.04.2011  19:00 Cuma   YAYLA SPOR – ORTAPINAR YAYLA

18.04.2011  19:00 Pazartesi   ÇAKIRÖZÜ – ARKADAŞ SPOR

19.04.2011  19:00 Salı   ORTAPINAR SPOR – ŞEKERBANK

20.04.2011  19:00 Çarşamba   BEYAZ YILDIZLAR – ÜLKÜ SPOR

21.04.2011  19:00 Perşembe   ARKADAŞ SPOR – AYDIN KÖYÜ

22.04.2011  19:00 Cuma   ORTAPINAR YAYLA – ORTAPINAR SPOR

25.04.2011  19:00 Pazartesi   ÜLKÜ SPOR – ÇAKIRÖZÜ

26.04.2011  19:00 Salı   ŞEKERBANK – BEYAZ YILDIZLAR

27.04.2011  19:00 Çarşamba   ORTAPINAR SPOR – YAYLA SPOR

28.04.2011  19:00 Perşembe   AYDIN KÖYÜ – ÜLKÜ SPOR

29.04.2011 19:00 Cuma   BEYAZ YILDIZLAR – ORTAPINAR YAYLA

30.04.2011 19:00 Cumartesi   ÇAKIRÖZÜ – ŞEKERBANK

 

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz