Halı Saha Turnuvası için başvurular hızlandı

Halı Saha Turnuvası için başvurular hızlandı

Kaymakamlık tarafından düzenlenen Halısaha Turnuvası için müracaatlar gelmeye başladı.  Gerekli şartları tamamlayarak evraklarını teslim eden 12 takım İlçe Emniyet Amirliği resmi internet sitesinden yayınlandı.

İlçemizde düzenlenen turnuvaya katılmak isteyen spor gönüllülerince takım oluşturma ve oyuncu araştırma çalışmaları devam ederken, çalışmalarını tamamlayan 12 takım, evraklarını teslim etti. Henüz evraklarını tamamlayamayan takımlardan gelen talep üzerine son başvuru tarihi 3 Mart’a çekildi. Evraklarını tamamlayarak turnuvaya katılmaya hak kazanan Şekerbank, Pharmacy, Ağzıkara Gençlik Spor, Arkadaş Spor, Ortapınar Yayla Spor, Hallaç Köyü Spor,  Aydın Köyü Spor, Ortapınar Köyü Spor, Koçyatağı Köyü Spor, Mahmut Köyü Spor, Şuhut Sofrası Spor ve Gazoz Spor takımları turnuva için hazırlıklarını sürdürüyor.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz