Liderlik mücadelesi verecekler

Mahmut Köyü Spor – Şuhut Hisar Belediye Spor karşılaşması Amatör Lig’in zirvesini belirleyecek.
İlçemiz için derbi niteliği taşıyan müsabakayı çok sayıda taraftarın izlemesi bekleniyor.

Liderlik mücadelesi verecekler

Çayırbağ Belediye Spor galibiyeti ile liderlik koltuğuna oturan Mahmut Köyü Spor ile 2. sırada yer alan Şuhut Hisar Belediye Spor Pazar günü saat:14.00′da ilçemiz stadyumunda karşı karşıya gelecek. Şampiyonluk iddiasını sürdüren iki ekipte 3 puan için sahaya çıkacak.

Çayırbağ ile geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen karşılaşmadan tek gol ile 3 puanı çıkartan Mahmut Köyü Spor 15 puanla liderlik koltuğuna oturdu. Şuhut Hisar Belediye Spor ise önceki hafta oynadığı ve 10-0 kazandığı Sincanlı Ayvalı Spor maçının ardından geçtiğimiz Pazar ligin son sırasına demir atan Çay Çağlayan Belediye Spor maçından ummadığı bir yenilgi alarak liderlik koltuğunu Mahmut Köyü Spor’a devretti. Ligin zirvesinde bulunan iki temsilcimiz bu hafta Şuhut Atatürk Stadyumu’nda karşı karşıya gelerek liderlik mücadelesi verecek. Şuhut Hisar Belediye Spor, heyecanla beklenen bu karşılaşmadan 3 puan çıkartarak hem Çay Çağlayan Belediye yenilgisini unutturmak hem de Mahmut Köyü Spor’a kaptırdığı liderlik koltuğunu geri almak istiyor

Etiketler: ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz