Ülkü Spor gol olup yağdı

Ülkü Spor gol olup yağdı

Kaymakamlık Halı Saha Turnuvası maçlarında Arkadaş Spor ile karşı karşıya gelen Ülkü Spor, rakibini 6-1′lik skor ile geçerek turnuvaya iddialı başladı.

Şuhut Kaymakamlığı bünyesinde düzenlenen Halı Saha Turnuvası Pazartesi gerçekleşen çekişmeli maçlar ile başladı. Turnuvanın açılış maçı Milli Eğitim ile Çınar Cafe arasında gerçekleşti. Çekişmeli maçı 4-1′lik skor ile Milli Eğitim kazandı. Gecenin ikinci maçında ise Arkadaş Spor ile Ülkü Spor karşı karşıya geldi. Maçta Arkadaş Spor’u gol yağmuruna tutan Ülkü Spor, 6-1′lik skor ile turnuvaya iddialı bir başlangıç yaptı.

“SKORLAR NE OLURSA OLSUN KAZANAN DOSTLUK OLSUN”

Pazartesi günü Saat: 19.00′da Milli Eğitim ve Çınar Cafe takımlarının karşı karşıya geldiği maçı izlemeye Şuhut Kaymakamı Eyüp Çalışır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nilkan Göral, İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal ve çok sayıda sporsever katıldı. Turnuvanın açılış konuşmasını yapan İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal, turnuvanın ilçemizde birlik ve beraberliğin güçlendirilmesi adına yapıldığını vurgulayarak maçların dostane bir havada gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etti. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyen Uysal, “skorlar ne olursa olsun kazananın dostluk olacağı ümidini taşıyorum” dedi.

MAÇLAR DOSTANE BİR HAVADA GERÇEKLEŞTİ

Turnuvanın açılış maçında Milli Eğitim ile karşılaşan Çınar Cafe, rakibi karşısında önemli bir pozisyon bulamadı. Zeki’nin ayağından üst üste bulduğu 2 gol ile maçta üstünlüğü yakalayan Milli Eğitim, rahat bir oyun ile maçı 4–1 kazanmayı bildi. Bu maçın ardından 2 grupta mücadele eden diğer 2 takım Arkadaş Spor ve Ülkü Spor karşı karşıya geldi. Genç isimlerden oluşan Ülkü Spor karşısında varlık gösteremeyen Arkadaş Spor, maçı 6–1 gibi farklı bir skor ile kaybederek turnuvaya kötü bir başlangıç yaptı. Aralarında bayanlarında bulunduğu çok sayıda sporsever maçları ilgi ile takip ederken, karşılaşmalarda centilmenlik dışı bir olay yaşanmaması sevindirdi. Öte yandan 2 maçta da bariz gol şansını engellemeye yönelik hareketten dolayı oyundan ihraç edilen Milli Eğitim oyunucusu Bünyamin Ölmez ve Arkadaş Spor oyunucusu Hasan Dağcı’ya Tertip Komitesi’nin açıkladığı kurallar gereği birer maç ceza verildi. Maçlarda sarı kart ve kırmızı kartlar da  oluşturulan Fair Play ligi sıralamasını belirliyor.  Kartlarla yapılacak puanlama sonucu en az kırmızı ve sarı kart gören takıma da centilmenlik ödülü verilecek.

Yapılan Aramalar:

  • ülkü spor (12)
Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz