“Hedefimiz ilimizde 3 Milletvekili çıkartmak”

Aslan Balçıkhisarlı olan Akkuş, 12 Haziran seçimleri ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamalarda, 13 Haziran’da mevcut iktidarın değişeceğini yerine tek başına CHP yada koalisyon iktidarının kurulacağını söyledi.

24. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde CHP Afyonkarahisar Milletvekili aday listesinin temiz ve dürüst insanlardan oluştuğunu kaydeden Tuğrul Akkuş, “Aday arkadaşlarımızın hepsi temiz karakterde ve dürüst insanlardan oluşuyor. Ayrıca arkadaşlarımızın hepsi Afyonkarahisarlı seçmenlerimizin istek ve taleplerini cevap verecek nitelikte insanlardır” dedi. CHP Genel Merkezinin 22 Nisan Cuma günü Ankara’da Milletvekili tanıtım toplantısı yapmayı planladığını söyleyen Akkuş, “Tanıtım toplantısının ardından 25 Nisan Pazartesi günü büyük bir hızla seçim startımızı vereceğiz ve Afyonkarahisar’da ayak basılmadık yer bırakmayacağız” dedi. Akkuş ayrıca, CHP olarak Afyonkarahisar’da hedeflerinin 3 Milletvekili çıkartmak olduğunu ve bu hedef doğrultusunda büyük bir gayretle çalışacaklarını söyleyerek, “Ben 13 Haziranda mevcut iktidarın kesinlikle değişeceğine ve onun yerine tek başına CHP ya da koalisyon hükümetinin kurulacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan Aramalar:

  • tuğrul akkuş (22)

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz