“İlçemize hayırlı olsun”

İlçemiz Emniyet Amirliği, Bakanlar Kurulu’nun 5 Mayıs tarih ve 2011/1845 sayılı kararı ile Emniyet Müdürlüğü’ne dönüştürüldü.

Şuhut İlçe Emniyet Amirliği’nden yapılan duyuruya göre uzun süredir yapılan girişimler sonucu İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne dönüştürüldü.  Resmi Gazete’de yayınlanan değişikliğin ardından, vatandaşlarımızın faydalanmak için Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’ne gitmek zorunda kaldıkları birçok işlem ilçemiz Emniyet Müdürlüğü’nden gerçekleştirilebilecek. Aynı açıklamanın devamında İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne daha çok personel ve araç gereç tahsisininde mümkün hale geldiği belirtildi. Son dönemde yaşanan seri hırsızlık olaylarının ardından gelen sevinçli haber vatandaşlarda memnuniyet yarattı. Öte yandan vatandaşlar Emniyet Müdürlüğü’nün ilçemize kazandırılması konusunda emeği geçen yetkililere teşekkür ettiler.

Etiketler: , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz