“Kılıçdaroğlu’nu esefle kınıyoruz”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Zonguldak’ta düzenlenen mitinginde yaptığı konuşmasına bir eleştiride ilçemiz Ak Parti Gençlik Kolları’ndan geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Harun Karakaya, 8 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’ne dikkat çekerek; “Anneler günü yaklaşırken CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri çok manidardır. Bir kitlenin temsilcisi bir topluma böylesine kötü örnek teşkil etmemelidir. Biz Ak Partili gençler olarak bu çirkin sözleri esefle kınıyoruz” dedi.

“CUMHURİYET TARİHİNİN EN BAŞARILI HÜKÜMETLERİ AK PARTİ HÜKÜMETLERİDİR”

Bir Genel Başkan’ın toplum önünde konuşurken sözlerine dikkat etmesi gerektiğini belirten Karakaya, “Kötü sözlerin sahibini bağladığını biliyoruz. Ancak Sayın Kılıçdaroğlu bu sözden dolayı Başbakanımızdan ve kamuoyundan özür dilemek zorundadır” dedi. Ak Parti Şuhut Gençlik Kolları Teşkilatı olarak 12 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerine hazır olduklarını ifade eden Başkan Karakaya, “Bu seçimde ilçemizde büyük bir başarı elde edeceğiz. Ak Parti hükümeti Cumhuriyet tarihinin en başarılı hükümetidir. Halkımızın yapılan hizmetlerden memnun olduğunu sandıkta göreceğiz” dedi.

Etiketler: , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz