“PTTmatik” faaliyete geçti

“PTTmatik” faaliyete geçti

PTT Şuhut Merkez Şubesi’nde kurulan PTTmatik faaliyete geçti.

Gişelerden yapılan hemen her işlemin 7 gün 24 saat yapılmasına imkan sağlayan PTTmatik’lerden bir adette ilçemiz PTT Merkez Müdürlüğü’ne kuruldu. Pratik olması nedeniyle tercih edilen PTTmatik ile ilgili gazetemize bilgi veren PTT Şuhut Merkez Şube Müdürü Veli Koşer, büyük kolaylıklar sağlayan PTTmatik cihazları ile fatura ödeme işlemlerinden, cep lira yükleme işlemlerine kadar birçok hizmeti kolayca gerçekleştirme imkanı sunulduğunu kaydetti.

PTTmatik ile yapılabilecek işlemler hakkında bilgi veren Şube Müdürü Veli Koşer, “PTTmatik’ten PTTkart ile Postta Çeki Hesabından; bakiye sorgulama, para çekme, para yatırma, başka hesaba aktarma, bağış, hesap hareketlerini takip etme; fatura tahsilatı işlemlerinden; Türk Telekom, Avea, Vodafone, Turkcell, Türksat, Su, Doğalgaz, TTNet, Smile ADSL, Millenicom, Tellcom-Superonline, Turknet Fatura Tahsilatları; Avea ve Vodafone Cep Lira yüklemeleri, anlaşmalı bankalara ait kredi kartı ve bireysel kredi ödemeleri işlemleri yapılabilmektedir. Fatura ödemeleri PTTkart ile yapılabildiği gibi PTTkart olmadan da yapılabilmektedir. İlçemizin böyle bir hizmeti kazanması sevindiricidir” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • pttmatik (11)

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz