Ak Gençler fidan dikti

Ak Parti Gençlik Kolları Halımoru yakınlarına 2000 adet fidan dikti

AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları ve Şuhut Gençlik Kolları teşkilatına mensup gençler ağaç dikme etkinliğinde buluştu.

Şuhut İlçesi Halımoru Köyü yakınlarındaki arazide ağaçlandırma çalışması yapan AK Partili 130 kişilik genç grup 2000 adet fidanı toprakla buluşturdu. AK Partili gençler sabah saatlerinde Şuhut ve Afyonkarahisar’dan hareket eden otobüslerle ağaçların dikileceği araziye gittiler.

“DEVAM EDECEĞİZ”
AK Parti Şuhut Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından organize edilen etkinlikte 2 bin adet çam fidanı toprakla buluşturulurken konu ile ilgili olarak konuşan AK Parti Şuhut Gençlik Kolları Başkanı Harun Karakaya, “Burada yaptığımız ve yapacağımız bütün organizasyonlarda bizim için arkadaşlarımızın dayanışma ve kaynaşması önemlidir.Bu intiba ile genç arkadaşlarımızın daha üretken, daha çalışkan ve daha kararlı bir şekilde siyasette var olmasını sağlamayı hedefliyoruz. Kutlu doğum haftası münasebetiyle düzenlenen bu anlamlı organizasyonun düzenlenmesine öncülük ettikleri için Merkez Karar ve Yürütme Kurulu Üyesi Nazım Erdem’e, İl Geçlik Kolları Başkanımız Mustafa Dener ve İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanımız Tayfun Şanlı’ya gönülden teşekkür ediyorum. Gençler ile birlikte insanlığa yararlı faaliyetler yürütmeye devam etmek istiyoruz. Bu kapsamda önümüzdeki dönemde yeni çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“GURUR DUYUYORUM”
AK Parti Şuhut Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Yetgin ise “Bu tür faaliyetler vasıtası ile partili arkadaşlar arası kaynaşmaya ve dayanışmayı sağlamayı amaçlıyoruz. Yapılacak olan her türlü organizasyonda Afyonkarahisar Gençlik Kolları’nın daima yanındayız. Bir çok insanın tatil yaptığı, dinlenip uyuduğu Pazar gününde böylesine hayırlı bir faaliyetin peşinde koşan, bu kampanyaya katılan genç arkadaşlarımızla gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Güzel ülkemizi daha da güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz, inanarak söylüyorum ki yarınlarda ülkeyi yönetecek yeni nesil olarak bu ülkenin yükünü rahatlıkla kaldırabileceğimizi düşünüyorum bu kampanyaya vakit ayıran arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından kamyonlar ile araziye getirilen 2000 adet fidan toprak ile buluşturuldu. Etkinliğe sonradan katılan İl Çevre ve Orman Müdürü Hidayet Şen’de gençlerin böyle etkinlikler yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Yapılan Aramalar:

  • afyon şuhut mahmut köyü (33)
  • şuhut anayurt köyü (33)
  • afyon şuhut anayurt köyü (28)
  • afyon şuhut efe köyü (15)
Etiketler: , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz