Bakan Eroğlu Şuhutlu hanımlardan destek istedi

Bakan Eroğlu Şuhutlu hanımlardan destek istedi

 

Şuhut Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 12 Haziran’da yapılacak seçimlerde destek istedi.

Hafta sonu Şuhut Belediyesi Kapalı Spor salonunda düzenlenen etkinliğe Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte Belediye Başkan Vekili Gültekin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Uğur, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Balı, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Harun Karakaya ve çok sayıda Şuhutlu katıldı. Etkinliklerde sahneye İlk olarak yerel sanatçı Samet Açıksu çıktı. Sırasıyla Zübeyde Balı ve Fatma Akbaba konuşmalarını gerçekleştirdi. 2 bine yakın vatandaşın katıldığı etkinlikte Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu’nu Şuhutlu kadınlar tarafından güllerle karşılandı. Etkinlikte Şuhut Kız Meslek Lisesi Folklör Ekibi tarafından halk oyunları gösterisi yapıldı. Etkinliklerde güvenliği, Şuhut Emniyet Amirliği ekipleri ile Emin Özel Güvenlik ve AK Parti Şuhut Gençlik Kolları Görevlileri sağladı.


Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz