Başkan Karakaya güven tazeledi

Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı’nda yapılan 3. Olağan Genel Kurul sonucunda mevcut başkan Harun Karakaya yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Başkan Karakaya güven tazeledi

Tek listenin katıldığı 3. Olağan Genel Kurul’a Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Ali Gündoğan ve Ak Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dener gözlemci olarak katıldı. Yapılan konuşmaların ardından Genel Kurul’a geçildi. Yapılan Genel Kurul sonucunda yeniden Başkanlığa seçilen Harun Karakaya katılımcılara hitaben teşekkür konuşması yaptı.

“GENÇLİĞE FAYDALI OLMAYI ŞİAR EDİNDİK”

Olağan Genel Kurul’da yeniden göreve layık görülmenin mutluluk verici olduğunu ifade eden Karakaya, “Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı ile seçim döneminde ve seçim sonrasında başarılı çalışmalara imza attık. Yaptığımız çalışmalarda her zaman ilçe gençliğine faydalı olabilmeyi şiar edindik. Bugünden sonra da üzerimize aldığımız sorumlulukların bilincinde olarak Şuhut gençliğine hizmet edeceğiz. Bize bu görevi layık gören teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Her zaman yanımızda olan ve bizden desteğini esirgemeyen Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a İl Gençlik Kolları’na, İlçe Yönetimimize ve partimizin tüm mensuplarına teşekkür ederim. Genel Kurulumuz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz