Belediyeler Fuarı’nda Şuhut rüzgârı esiyor

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Belediyeler Fuarı’na Şuhut Belediyesi ve çok sayıda Şuhutlu firmada katıldı. Fuarın ilk gününde çok sayıda misafirin beğenisini kazanan Şuhut standını ziyaret edenler arasında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da bulunuyor.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Belediyeler Fuarı’nda ilçemiz firmaları, Şuhut Belediyesi’nin öncülüğünde stant açtı. Patatesi, sucuğu ve markalaşmış birçok ürünü ile fuarda hazır bulunan Şuhut standı çok sayıda katılımcı tarafından ziyaret edildi. Cumartesi günü Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından da ziyaret edilecek olan fuar Pazar günü sona erecek.

FUARA EROĞLU’DA KATILIYOR

Fuara ev sahipliği yapan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tüm stantları tek tek ziyaret etti. Fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çoban, “Çevre ve Orman Bakanımız Veysel Eroğlu Bey Belediyeler Fuarını çok önemsiyor. Yarın da burayı ziyaret ederek belediyelerimizin ve firmalarımızın stantlarını gezecek. Biz istiyoruz ki tüm belediyelerimiz bu fuar organizasyonuna katılsın ve geleneksel hale gelsin. Daha güzel daha geniş mekânlarda daha geniş bir ürün yelpazesinin bulunduğu bir ortamda bu fuarımızı gerçekleştirelim istiyoruz.  Bu konuda tüm belde ve ilçe belediyelerimize çağrıda bulunuyorum. Yine bu yıl 8 firmamız fuarımıza iştirak etmiştir. İnşallah gelecek yıl daha güzel olacağını düşünüyorum. Bu fuarımızın hem belediyelerimize hem de ilimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. İlçemizin ve firmalarımızın tanıtıldığı fuar için günlerdir hazırlanan,  Şuhut Belediyesi personeline Şuhut Anayurt Gazetesi olarak teşekkür ederiz.

Etiketler: , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz