Çöküyoruz…

Şuhut’ta meydana gelen olaylar vatandaşlarda derin üzüntü yarattı.

Şuhut’ta son haftalarda meydana gelen üzücü olaylar vatandaşlar arasında büyük üzüntü yarattı. Ahlaki değerlerin yitirilmeye başlandığı bu günlerde yetkililerden çözüm bekleniyor. Ancak bu konuda en büyük görev yine ailelere düşüyorbr />
Son olarak meydana gelen olayda ise Şuhut İmam Hatip Lisesi öğrencisi M.K. (16), aynı okulda okuyan Y.G. (18) isimli öğrenciyi biri kalbinden olmak üzere, üç ayrı yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Edinilen bilgiye göre, Şuhut İmam Hatip Lisesi’nde öğrenim gören M.K. (16), yemekhanede yemek yediği sırada Y.G. (18) isimli öğrenci ile henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine sinirlerine hakim olamayan M.K., o esnada yemekhanede bulunan ekmek bıçağını, Y.G.’nin önce eline, daha sonra bacağına ve son olarak kalbine sapladı. Vücuduna aldığı bıçak darbeleri ile bir anda yere yığılan Y.G., yaşamını yitirdi. Olay sonrası kaçan M.K., emniyet güçleri tarafından kısa sürede yakalanırken, hayatını kaybeden Y.G.’nin cansız bedeni Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olaylı ilgi geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Yapılan Aramalar:

  • şuhut imam hatip lisesi (31)
Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz