Çözüm için görüşleri dikkate alınacak

Çözüm için görüşleri dikkate alınacak

Vatandaşlarca yapılan şikâyetleri dikkate alan İlçe Emniyet Amirliği, ilçemizde yaşanan park sorunu ile ilgili çalışma başlattı.

Çarşı merkezinde park sorunu ile ilgili esnaf ve vatandaşlarca Emniyet Amirliği’ne iletilen sorunlar İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal’ı harekete geçirdi. Konu ile ilgili çalışma başlatan Uysal, İlçe Emniyet Amirliği internet sitesinde park sorunu ile ilgili anket düzenlenmesi talimatını verdi. Sık sık ihbar gelen noktaların uydudan çekilmiş fotoğraflarının bulunduğu ilçe Emniyet Amirliği internet sitesinde, park sorunlarının çözümü ile ilgili vatandaşların fikir ve önerilerine yer verilecek. İsteyen tüm vatandaşlar Şuhut İlçe Emniyet Amirliği’nin resmi internet sitesinde yorum bölümüne park sorunu olduğunu düşündükleri yerleri yazabilecekler.

Etiketler: ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz