Ekrem Özsoy : “En başarılı ilçe örgütü olacağız”

CHP Şuhut İlçe Başkanı Ekrem Özsoy, CHP Şuhut İlçe Teşkilatı’nın seçim çalışmalarına başladığını ve örgütlenmeyi güçlendirerek Şuhut’ta başarıyı yakalayacaklarını ifade etti. Başkan Özsoy, “Seçim çalışmalarına başladık. Gayretlerimiz ile en başarılı ilçe örgütü olacağız” dedi.

Geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Olağanüstü Genel Kurultayı’na katılan CHP Şuhut İlçe Başkanı Ekrem Özsoy, kurultaydan çıkan sonucun birlik ve beraberlik olduğunu ifade etti. Parti Meclisi’nin belirlendiği kurultaya ilçemizden CHP Şuhut İlçe Başkanı Ekrem Özsoy, Atlıhisar Belediye Başkanı Ömer Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Faruk Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Türker, Cengiz Gönen ve çok sayıda CHP Belde teşkilatlarına mensup vatandaş katıldı.

“KILIÇDAROĞLU COŞKUYLA KARŞILANDI”

29–30 Mayıs tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilen kurultayın büyük bir coşkuya sahne olduğunu ifade eden CHP Şuhut İlçe Başkanı Ekrem Özsoy, “O kurultayda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tüm kurultay delegelerinin desteği ile partimize genel başkan seçildi. Genel Başkanımızı partililerimiz gibi tüm vatandaşlarımızda sahiplendi ve bağrına bastı.

Eylül Ayı’nda yapılan Referandum sürecinde Anadolu’yu karış karış dolaşan Genel Başkanımız Türk halkınca coşkuyla karşılandı. Ancak Kasım 2010 Ayı’na gelindiğinde partimizde tüzükle ilgili sorunlar çıktı ve Cumhuriyet Halk Partisi 18 Aralık

2010 tarihinde olağanüstü kurultaya gitmek zorunda kalındı. 18 Aralık’taki büyük kurultayda kurultay delegesi olarak bizlerde hazır bulunduk. Sabah Saat 08.00’de 13 bin kişilik Kurultay salonu tamamen dolmuş Genel Başkan’ın salona geliş saatinde ise salon içerisinde ve dışında yaklaşık 30 bin kişilik bir kalabalık hep bir ağızdan “Başbakan Kemal” sloganları atıyordu” dedi.

“İKTİDARA YÜRÜYECEĞİMİZDEN KUŞKUMU YOK”

Kurultay’da yaşanan coşkunun görülmeye değer olduğunu kaydeden Özsoy, “Salonda ve salon dışında yaşanan coşku, önümüzdeki genel seçimler için önemli bir işaretti. Bu işarette halkın iktidarının ayak seslerini içermekteydi. Bence bu kurultayda Sayın Genel Başkanımız hem CHP’den hem de Türk Halkı’ndan tam destek almıştır. 2011 yılında yapılacak genel seçimler öncesi yeni kadrolar ve yeni bir seçim programı ile ortaya çıkacak olan partimizin tek başına iktidara yürüyeceğinden hiçbir kuşkumuz yoktur. Çok çalışkan bir insan olan Genel Başkanımız yine kendisi gibi çalışkan bir yönetim oluşturdu. Genel Başkanımız kurultayda seçime kadar gece gündüz çalışmayacak olan CHP’li il ve ilçe teşkilatlarının görevi bırakmasını istemiştir. Seçim çalışmaları ile ilgili olarak elimizden gelen gayreti göstereceğimizi ifade etmek isterim” dedi.

“HALKIMIZI CHP’DE BİRLEŞMEYE ÇAĞIYORUM”

Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren vatandaşların Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda çalışması gerektiğini vurgulayan Başkan Özsoy; “Ulu Önder Kemal Atatürk’ün dediği gibi “tek bir şeye ihtiyaç vardır. ‘O’da çalışkan olmak’tır” Bugün tüm vatandaşlarımızı Cumhuriyet Halk Partisi’nde birleşmeye davet ediyoruz. Yeni oluşan parti yönetiminin doğudan batıya; kuzeyden güneye tüm Türkiye’yi kucaklayacak bir yönetim olduğuna yürekten inanıyorum. Bu inançla tüm Türkiye’nin ortak sesi olacak, tüm sıkıntıların çaresi olacak bu yönetime tüm halkımızı destek vermeye çağırıyorum. Son olarak Genel Başkanımıza ve Genel Yönetim kurulumuza Şuhut İlçe Örgütü olarak gönülden bağlı

olduğumuzu bildirmek ve İlçemiz Belde ve Köyleriyle birlikte partimizi en başarılı ilçe örgütü haline getirme hedefinde çalışmalara başladığımızı ifade ederim” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • ekrem özsoy (25)

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz