Emirdağ’da “Erdal Yüksel” sesleri

İş adamı Salim Pancar’ın desteğini çekmesi ile zor günler geçirmeye başlayan Afyonkarahisarspor’da kalan birkaç oyuncudan biri olan hemşerimiz Erdal Yüksel’in Emirdağspor ile görüşmelere başladığı iddia edildi.

Emirdağspor, futbolcularını birer birer kaybeden Afyonkarahisarspor’un takımda kalan son oyuncularından birisi olan Erdal Yüksel’i renklerine bağlamak istiyor. Şuhut Hisar Belediyespor, Afyon Şekerspor ve Afyonkarahisarspor takımlarında forma giyen Erdal Yüksel, Mor Beyazlı ekibi terk etmeyen üç futbolcu arasında yer alıyor. 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Erdal Yüksel, 2002 yılında Şuhut Hisarspor’dan Afyon Şekerspor’a transfer olmuştu. Yeşil Beyazlı takımın şampiyon olarak 3. Lig’e çıktığı 2004 yılında başarılı bir performans sergileyen Erdal, daha sonra Afyonkarahisarspor’a transfer olmuş ve profesyonelliğe ilk adımını atmıştı. Futbola hangi kulüpte devam edeceği konusunda net bir açıklama yapmayan Erdal’ın Afyonkarahisarspor’da kalıp kalmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz