Hizmet İçin AK Partiye Geçtim

Karacaören Belediye Başkanı Kudret Şakar, “Belediye Başkanı olarak benim için siyaset ikinci planda gelir. Öncelikli hedefimiz hizmettir ve daha iyi hizmet için iktidar partisine geçtim” dedi. 

2009 Mart Yerel Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Karacaören Belediye Başkanı Kudret Şakar, TBMM Grup Toplantısı’nda düzenlenen törenin ardından resmen AK Parti’li oldu. MHP’den istifa eden Başkan Şakar’a Ak Parti rozetini Başbakan Recep Tayip Erdoğan taktı.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Başkanı Hasan Uğur’unda katıldığı grup toplantısında resmen Ak Parti’li olan Başkan Şakar, duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti; “Bizim için siyaset ikinci planda. Bu değişikliği yapmamızda ki temel neden Karacaören’e daha iyi hizmet verebilmektir. Ayrıca Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan ve hükümetimizin gerek iç politikada gerekse dış politikada ki duruşu Nizam-ı Alem ülküsüne aykırı değildir. Aksine Başbakanımız ve hükümetimizin duruşu ve çalışmaları teorikte de pratikte de paraleldir. Bu değişikliğin memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • hasan uğur şuhut (20)
  • afyon şuhut karacaören (15)
  • şuhut karacaören kasabası (10)
Etiketler: ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz