İlçemizde ağrısız doğum dönemi başladı

İlçemizde ağrısız doğum dönemi başladı

Geçtiğimiz haftalarda Şuhut Devlet Hastanesi’ne atanan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Zafer Çimşir’in görevine başlamasıyla ilçemizde ağrısız doğum dönemi başladı.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Dr. Zafer Çimşir, geçtiğimiz hafta ilçemizde ilk defa spinal anestezi uygulanarak bir hastanın bayıltılmadan bel fıtığı ameliyatı yapıldığını ifade etti. Dr. Çimşir, Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan Ağrı Polikliniği’nin de faaliyete girdiğini vurgulayarak, “ağrı şikâyeti bulunan hastalarımızın kabulüne başladık. Spinal Anestezi yöntemi ile hastalarımıza bayıltmadan, konuşturarak, müdahale edebiliyoruz. Bu uygulama Şuhut’ta bir ilk olma özelliği taşıyor. Önümüzdeki günlerde ağrısız doğumlara da başlanacak” dedi. Vatandaşlar ise ilçemiz Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan Ağrı Polikliniği’nde sunulan hizmetlerden memnun.

Yapılan Aramalar:

  • dr zafer çimşir (36)

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz