Kasım Ayında can kaybı Olmadı

Kasım’da can kaybı olmadı

Şuhut İlçe Emniyet Amirliği Kasım ayı faaliyet raporunu yayınladı. Rapora göre Kasım Ayı’nda ilçemizde ciddi bir trafik kazası yaşanmadı.

Rapora göre İlçe Emniyet Amirliği sorumluluk bölgesinde 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılan trafik denetlemelerinde 109 araç kontrol edildi. Kontrollerde 5 araç sürücüsüne, alkollü araç kullanmaktan ceza uygulandı.

TOPLAM 9 BİN 824 TL. CEZA UYGULANDI

İlçe Emniyet Amirliği’nden yapılan açıklamaya göre 11 araç sürücüsü, ehliyetsiz araç kullanmaktan savcılığa sevk edildiği öğrenilirken 74 aracında çeşitli nedenlerle trafikten men edildiği bildirildi.Toplam 59 araç ve sürücüsüne 9 bin 824 Türk Lirası tutarında trafik idari para cezası uygulandığı bildirilirken yapılan trafik kontrolleri ve uygulamaları neticesinde, 2010 Kasım Ayı içerisinde ilçemizde 3 adet yaralamalı trafik kazasında 3 kişinin yaralandığı kaydedildi.

İNTERNET ÜZERİNDEN ANKET DÜZENLENİYOR

Vatandaşlar, trafik ekiplerince yapılan tüm uyarılara ve basında yer alan kaza haberlerine rağmen ilçemizde halen alkollü araç kullanan yada kurallara uymayan sürücülerin bulunması hususunu ise eğitimsizliğe bağladılar. Ayrıca Şuhut İlçe Emniyet Amirliği resmi internet sitesinde trafik ekiplerinin yaptığı çalışmalara toplum desteği sağlama çalışmaları kapsamında anket düzenleniyor. Düzenlenen bu ankette vatandaşlara “Şuhut İlçesinde Trafik Ekiplerimizin Yaptığı Kontrol ve Uygulamalardan Memnun Musunuz?” sorusu yöneltiliyor.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz