Klavyenin şampiyonlarından Başkan Bozkurt’a ziyaret

Fransa’nın başkenti Paris’te yapılan Dünya Bilgisayar Klâvye Şampiyonaları’nda bireysel olarak aldıkları madalya ile şampiyonluğu Türkiye’ye getiren Fatih İlköğretim Okulu Öğrencileri Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

Klavye Şampiyonaları’na katılan öğrencileri eğiten Fatih İlköğretim Okulu Öğretmeni Hüseyin Özçelik’inde iştirak ettiği ziyarette öğrenciler Fransa’daki deneyim ve gözlemleri hakkında Başkan Bozkurt’a ilettiler. İlçemize ve ülkemize kazandırdıkları büyük başarı nedeniyle öğrencilere teşekkür eden Başkan Bozkurt ise elde edilen başarının Şuhut’un tanıtılmasına katkı sağladığını ayrıca öğrencilerin yoğun bir şekilde hazırlandıkları yarışmadan emeklerinin karşılığını almalarının memnuniyet verici olduğunu dile getirerek benzer başarıların artarak devam etmesini diledi.

Etiketler: , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz