Kocatepe Dershaneleri’nden ilçemize bir hizmet daha…

Kocatepe Dershaneleri’nden ilçemize bir hizmet daha…

Kocatepe Dershaneleri Şuhut Şubesi’nde YGS ve LYS hazırlık sınıfı oluşturulacak. Üniversiteye hazırlanan öğrencilere de hizmet vermeye başlayacak olan Kocatepe Dershaneleri Şuhut Şube Müdürü Kadir Bozgöz, tüm öğrencileri 26 Şubat’ta yapılacak Seviye Tespit Sınavı’na katılmaya davet etti.

Kocatepe Dershaneleri Şuhut Şubesi olarak geçen yıl açılan Anafen Şubesi ile İlköğretim öğrencilerine yönelik faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Şube Müdürü Kadir Bozgöz, “9. 10. 11. sınıf öğrencilere yönelik açacağımız YGS ve LYS hazırlık kurslarımızla da ilçemizde hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu kapsamda 26 Şubat tarihinde yapılacak ücretsiz Seviye Tespit Sınavı (STS) ile üniversiteye hazırlık kurslarımıza start vereceğiz. STS’de dereceye girecek öğrencilerimize çeşitli indirimler sunacağız” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • www kocatepedersanesi com (136)
  • şuhut kocatepe dershanesi (20)
  • kocatepedersanesi com (11)
Etiketler: , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz