Köprüler tamamlandı

Şuhut Köprüler Tamamlandı

 

Köprüler tamamlandı

Gali Çayı üzerinde bulunan 6 köprüden biri olan Miçi Köprüsü’de yenilenerek hizmete hazır hale geldi.

Altıgöz Mahallesi Mezbaha Caddesi’nde kum ocakları mevkiinde bulunan Miçi köprüsü tamamlanarak hizmete hazır hale getirildi. Aşırı tahrip olan ve eskiyen köprünün yerine modern bir köprünün inşa edildiğini belirten yetkililer henüz resmi açılışı yapılmayan köprünün kullanılabilir vaziyete getirildiğini beyan ettiler.

EN İŞTİŞAMLISI ALTIGÖZ KÖPRÜSÜ

Miçi Köprüsü’nünde yenilenmesi ile birlikte ilçemizde Gali Çayı üzerinde bulunan 6 köprüden 5’i yenilenmiş oldu. Yenilenen bu köprülerden en dikkat çekici olanı ise Altıgöz Köprüsü oldu. İnşaat çalışmalarının ardından dekorasyon çalışmaları da tamamlanan Altıgöz Köprüsü, havanın kararması ile birlikte yanan ışıkları ile geceleri üzerinden geçenleri büyülüyor. İlçemize ayrı bir renk katan köprü üzerindeki halatlarda yaklaşık 200 metre uzunluğunda kablo led ayrıca köprü tutanaklarında da 46 adet lamba bulunuyor. Toplam …… tl’ye maal olan köprünün son hali ilçe sakinlerince büyük beğeni görüyor.

Etiketler: , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz