Milletvekili Toptaş ilçemizde temaslarda bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş seçim sonrası ilçemize teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, Şuhut Kaymakamlığı, Şuhut Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Şuhut Anayurt Gazetesi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şuhut Şube Başkanlığı ve ilçe esnafına ziyaret düzenledi.

Ziyaretlerde konuşan Toptaş, Şuhut’un Cumhuriyet Halk Partisi’ne verdiği desteği aslan unutmayacaklarını ifade etti. Tüm Şuhutlulara teşekkür eden Toptaş, “Şuhut beni hep bağrına bastı. Tüm baskılarına rağmen Milletvekilini çıkarttı. Beni Şuhutlular bilir ve tanır. Bugüne kadar mahcup etmedim ve etmeyeceğimde. Şuhut için çakılacak bir çivinin önderi olacağım. İlçe esnafı Ahmet Hocalarını tanır ve bağrına basar” dedi. Ziyaretlerde Toptaş’a CHP Milletvekili adayı hemşerimiz Tuğrul Akkuş, CHP İl Başkanı Nevzat Ercan ile parti yöneticileri eşlik etti.

Etiketler: , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz