Nevruz coşkusu Fatih’te yaşandı

Nevruz coşkusu Fatih’te yaşandı

Nevruz Bayramı Fatih İlköğretim Okulu’nda düzenlenen program ile kutlandı.

Kutlamalar öncesi konuşma yapan Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Necdet Combak, baharın müjdecisi olan Nevruz bayramının dostluğu, kardeşliği ve insanı sevmeyi öğütlediğini ifade etti.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Nevruz Bayramı’nın milli bir bayram olduğunu vurgulayan Combak, “Tabiatın canlanışının kutlandığı bu bayram, toplumu kaynaştırmayı hedefler. Birlik ve beraberlik içinde hareket eden toplumlarda eğitim, spor ve bilim gibi alanlarda daha başarılı olur. F Klavye şampiyonasında okulumuz öğrencilerinin elde ettiği başarı da; öğrencisi, öğretmeni ve idarecisi ile birlik ve beraberlik duyguları içerisinde hareket ettiğimiz nedeniyledir. Aynı birlik ve beraberlik içerisinde, sevgi ve dayanışmayla çalışmalarımıza devam edersek, velilerimizin de yardımı ile öğrencilerimizin başarısını arttıracağımıza inanıyorum” dedi.

EMEKLİ ÖĞRETMENLERDE ETKİNLİĞE KATILDI

Müdür Combak’ın konuşmasının ardından öğrenciler tarafından sunulan şiir ve skeçler büyük beğeni topladı. Etkinlikte son olarak öğrenci ve konuklara pilav ikram edildi. Misafirler arasında yer alan okulda görev yapmış emekli öğretmen ve idarecilerde bir dönem görev yaptıkları okulda yeniden öğrencilerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar. Son dönemde yakalanan başarılarla ilçemizin başarılı okullarından biri haline gelen Fatih İlköğretim Okulu idarecilerini, milli bayramımızı kutlayarak, Türk kültürünün yeni nesillere aşılanmasında gösterdikleri gayretten dolayı Şuhut Anayurt gazetesi olarak tebrik ederiz

Yapılan Aramalar:

  • fatih ilköğretim okulu şuhut personel (10)

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz