Oynağanlı’ya ziyaret

ESO Başkanı Ali Altan işadamı ziyaretlerine başladı

Geçtiğimiz gün Şekerabak ile imzalanan “Üreten Paket” prokolünün ardından görüş ve önerilerini almak amacıyla iş adamlarını ziyaret eden Ali Altan, “Şuhut ekonomisine katkı sağlayan herkesin yanındayız. Şuhutumuzun ve esnafımızın iş adamlarımızın desteğine ihtiyacı var” dedi.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”
Şuhutlu iş adamı Nuri Oynağanlı’yı ziyaret eden Ali Altan, Oynağanlı’ya Şuhut’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Şuhut’ta her alanda iş birliği sağlamak istediklerini dile getiren Altan; “Biz Şuhut’a ve ekonomisine katkı yapan herkesin yanındayız. Bu kapsamda ilçemizin güzide iş adamlarından Nuri Oynağanlı’yı ziyaret ederek görüş ve önerilerini aldık” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nuri Oynağanlı ise “Genç başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum kendisine görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • nuri oynaganlı (46)

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz