Şanlı hayır işlerine devam ediyor

Şanlı hayır işlerine devam ediyor

Turgay Şanlı, ilçemiz Koçyatağı Köyü’nde muhtaç vatandaşlara verilmek üzere 33 çift kışlık ayakkabıyı Köy Muhtarı Hasan Koç’a teslim etti.

 

“HAYIR İŞLERİNİ SÜRDÜRMELİ”

Şanlı Ayakkabı Dünyası’nda düzenlenen teslim töreninde konuşan Koçyatağı Köyü Muhtarı Hasan Koç, esnaf Turgay Şanlı’ya yaptığı hayır işi nedeniyle teşekkür ederek; “Turgay Şanlı’nın bu desteği bizleri çok mutlu etti. Muhtelif boyutlardaki kışlık ayakkabıları yardıma muhtaç ailelerimize ileteceğiz. Kendisine örnek teşkil eden bu anlamlı yardımı nedeniyle köylülerim adına şükranlarımı sunar, hayır işlerini arttırarak sürdürmesini temenni ederim. ” dedi.

“YARDIMLARIMIZ SÜRECEK”

Her zaman yardıma muhtaç ailelerin yanında olduğunu ifade eden Şanlı ise bu yardıma vesile olan Koçyatağı Köyü Muhtarı Hasan Koç’a teşekkür etti. Eğitim alanında ilerleyen günlerde yardımlarını sürdüreceğini ifade eden Turgay Şanlı, “Bu memleket zenginiyle fakiriyle bir bütündür. Komşumuz aç yatarken biz asla tok yatmadık. Bir lokma ekmeğimiz varsa onu da paylaşmaya hazırız. Sosyal dayanışmaya, yardımlaşmaya ufak bir katkı yapabilmişsek ne mutlu bize” dedi.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz