Şantiyeye döndük

Belediye Başkanı Recep Bozkurt, devam eden inşaatları inceledi.
Hastane, okul ve köprü inşaatlarında incelemelerde bulunan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Yapılan inşaatlar zamanında bitecek, her şey söz verdiğimiz gibi ilçemiz şantiye alanı oldu” dedi.

İlk olarak ayakları dikilen yeni Sanayi Köprüsü’nü ziyaret eden Başkan Bozkurt, burada incelemelerde bulunduktan sonra yapımı süren Devlet Hastanesi’ni gezdi. Son olarak Kız Meslek Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi inşaatlarını inceleyen Bozkurt, İnşaatların söz verilen sürede yetiştirileceğini belirtti.

“KENTLEŞMEDE ÖRNEK OLACAĞIZ”
Sanayi Köprüsü, Kız Meslek Lisesi, Devlet Hastanesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi inşaatlarında incelemeler de bulunan Başkan Bozkurt, “Bu yatırımlar ile Şuhut’ta yeni bir dönem başladı. Bu inşaatlar tamamlanıp faaliyete geçtikten sonra Şuhut, Avrupa Birliği normlarını tamamlamış, kentleşme de Türkiye’de örnek olacak bir kent haline gelecek. Zaten Şuhut tarihi ve kültürel birikimi ile farklılığını ortaya koymuş bir ilçedir. Bu yatırımlar ile daha da güzelleşeceğiz” dedi.

“GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATTIK”
Şuhut’un yıllardır bir çok yatırımdan mahrum kaldığını ifade eden Başkan Bozkurt, “Bu yatırımlar Şuhut’ta geç kalınmış yatırımlardır. Şuhut gibi hayvancılık sektöründe önemli bir ilçenin Hayvan Borsası’na henüz yeni kavuşmuş olması bir gecikmenin neticesidir. Bu hususlarda bize düşen görev üzerimizdeki sorumluluğun hakkını vermek, vatandaşa imkanları sonuna kadar kullanarak en iyi hizmeti sunmaktır. Bunun için yılmadan, yorulmadan, gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz” dedi.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz