Son Gazimiz “Susturun şu caniyi” Dedi

“Susturun şu caniyi”

İlçemizde hayatta olan son Kore Gazimiz İbrahim Öztürk, gazetelerde yer alan PKK elebaşı Öcalan’ın sözlerine tepki göstererek “Susturun şu caniyi” dedi.

Kore savaşına katılan 83 yaşındaki Öztürk, İlçemizde kurulu bulun Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında eskiden önemli günlerde ilçe bürokratları ve siyasilerince ziyaretçi akınına uğradıklarını belirten Öztürk, “Artık kimse bizlere değer vermiyor. Eskiden bayramlarda olsun ziyaretimize gelenler artık bizi unuttular” dedi.

 

“SÖYLENTİLERİ EN ÇOK BİZİ ÜZÜYOR”

Ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Öztürk, “PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın sözlerinin basında bu kadar yer alması bizleri incitiyor. Eminim ki şehit aileleri de bu durumdan rahatsızdır. Kendi adıma söyleyebilirim ki 30 binden fazla insanımızın hayatını kaybetmesine sebep olan bu canavarın rahatça konuşabilmesi bizleri yıpratıyor ve canavara af çıkacağı söylentileri bizleri çok üzüyor. Nice gençlerin hayatını kaybetmesine neden olan, ailelerinin hayatlarını karartan bu bebek katilini böyle rahat bırakan devlet büyüklerini kınıyorum” dedi.

Etiketler: , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz